Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Podobna zawartość

    • Przez BlaQ517
      Dodano w sklepie możliwość zakupu farbek, nieśmiertelników oraz złota (Dzięki @Smike :) za pomysł).
      Rabat przy zakupie większych pakietów.
       

       
      Zapraszamy - sklep.cs-staraszkola.pl
       
       
    • Przez szparag_v2
      prawdo podobnie wiem kto się włamuje na konta innych graczy to viceroy  wiem to od kilku graczy  on się włamuje na konta i wysyła ns na inne konta  i tak dalej
      proszę o sprawdzenie tego gracza  z góry dziękuje 
       pozdrawia : szparag _v2 
       
    • Przez Opsiq
      Witam.
      Typowy Grubas znalazł pewien błąd ale nie miał czasu na napisanie tematu. Zauważył, że zniknęło mu wszystkie nieśmiertelniki. Po sprawdzeniu okazało się, że mi również ubyło około 250 nieśmiertelników. Nie wiem czy to problem globalny, który dotyczy wszystkich czy tylko paru osób.
       
      Pozdrawiam,
      Opos
    • Przez TreKing`
      Mam fajny pomysł żeby za dużą ilość nieśmiertelników można było by wymieniać np. na Vipa na 7 dni 
      Już tłumacze mam sobie np. 100 tysięcy nieśmiertelników i wymieniam na Vipa Mam 300 tysięcy nieśmiertelników wymieniam na 1 miech Vipa mam 500 nieśmiertelników wymieniam na Klase premium. Żeby bardziej  ludzi namówic do kupna nieśmiertelników . Moim zdaniem było by to fajne. 
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...