Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

OrangE ;)

Skarga na Admina `PoVeR ?!

Polecane posty

Nick oskarżonego: `PoVeR ?!

IP oskarżonej osoby: macie napewno gdzies zapisane, w końcu to admin

Steam ID oskarżonej osoby: http://steamcommunity.com/profiles/76561198169362538/

Data, godzina, mapa zdarzenia: 13/03/2017 godz: 16:35, szczerze to nei wiem jak ta mapa sie nazywa a w hltv jeszcze jej nie ma

Opis Sytuacji: Po mapie de_dust2_long wybrana została kolejna mapa, którą wybrali gracze! po czym po zmianie wyżej wymieniony admin zarzuca vote "zmieniamy?", po czym daje vote na mapy. No bez przesady. To juz druga taka sytuacja w mojej obecności gdzie gracz Pover chce po prostu jak najmniejsza mape do nabijania fragow(w vote bylo snow, wiocha itp)

Po zwróceniu uwagi z użyciem przekleństwa zostałem oczywiście ostrzeżony o możliwości dostania bana.

Teraz moje pytanie. 

Czy admin może tak "o" zaraz po zmianie mapy ustalać kolejne vote i to na jakiej mapie będziemy grać?

Skoro 2 minuty wcześniej było automatyczne vote ze strony serwera?

Ewentualne dowody: niestety brak bo hltv nie zapisało mapy zagranej po dd2_long

O co prosisz: przynajmniej o jakieś ostrzeżenie gracza PoVer bo nie jest Bogiem serwera! Nie chce wrzucać rozmów na steam z nim bo po prostu głowa mała, niestosowne teksty typu "zamknij się", "nie mam ochoty czytać co piszesz", po zgłaszaniu czitera, którego zgłoszę pewnie jeszcze dziś tylko dorwe jego ip ;)

Edytowane przez OrangE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Co tu dużo pisać, była wybrana duża mapa, a było na serwerze dokładnie 4 osoby, czy jest sens latać po mapie 4 min i się szukać?

Było zrobione vote, gracze zagłosowali, że zmieniamy, zrobiłem głosowanie na jakąś MAŁĄ mapę. Dziwna ta skarga, ale każdy ma prawo sobie ją napisać.

Pozdrawiam `PoVeR ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokładnie.

mam prawo więc pisze ;) 

dla mnei chore skoro minute wcześniej było vote i gracze wybrali tą mape mimo że były małe mapy w vote!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez WesołyGnat
      Imię: Nick: WesołyGnat
      Wiek: rocznik 82 wystarczy policzyć
      Staż w Counter-Strike: grałem w kafejkach od 1.5 w 1.6 gram z przerwami
      Byłeś/aś już administratorem serwera?: Adminem byłem chyba na 3 serwerach nazw nie podam bo nie pamiętam 
      Znajomość AMXX (Zgodnie z naszą skalą): AMXX nie używam tylko komend
      Link do konta STEAM, na którym grasz: nie wiem o co chodzi wam z tym linkiem podawało się steam id
      Posiadasz działający mikrofon?: nie posiadam i nie mam zamiaru kupować bo nie będę wdawać się w głupie gadki z innymi graczami
      Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Irytuje mnie to że co wchodzę na serwer to admina nie ma a odpały graja ludzie wychodzą i nie ma z kim pograć FF
       
      Ps. Jeśli chodzi o składkę to nie mam zamiaru płacić jeśli dostanę admina ponieważ wystarczy że będę poświęcał  na to swój czas
       
      pozdrawiam WesołyGnat
    • Przez lefro
      Nick oskarżonego: Sagan
      IP oskarżonej osoby: Nie posiadam (chyba niepotrzebny)
      Steam ID oskarżonej osoby: Nie posiadam (chyba niepotrzebny)
      Data, godzina, mapa zdarzenia: 4.03. coś koło godziny 12:00, de_rats_1337
      Opis Sytuacji: Admin kampił w szybie. Jeszcze bym to zrozumiał jakby to był zwykły gracz, random, ale admin..
      Ewentualne dowody: Demko, niestety nie napisze, która minuta, bo mi się nie chce włączyć
      O co prosisz: Przynajmniej o pouczenie
    • Przez Satis
      Chcesz złożyć skargę na gracza? Zastosuj wzór który jest poniżej. 
       
      Twój nick: Nick oskarżonego: Data & godzina zdarzenia: Opis sytuacji:  Dowody: O co prosisz?:  
    • Przez Zimoland:V
      Zgłaszam sie na damina jestem 1 w top15 na serverze paintball mod bywam tam codziennie 
      Nie mam steama ;/ 
      Bylem raz adminem
       
    • Przez ProDziki Majkel
      Imię:michał
      Nick:ProDziki Majkel
      Wiek:24 Staż w Counter-Strike: Byłeś/aś już administratorem serwera?tak na ilku serverach
      : Znajomość AMXX (Zgodnie z naszą skalą):10
      Link do konta STEAM, na którym grasz:nie mam steam
      Posiadasz działający mikrofon?:tak
      Dlaczego chcesz zostać administratorem?:bo chce was wesprzec 
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...