Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

  • Podobna zawartość

    • Przez ChwialekK
      Witam wszystkich, tutaj Chwiałeczek. Strzelam, że większość z was mnie nie zna, a kojarzyć mogą mnie tylko osoby będące tu dłużej niż od maja 2015. Od tamtego czasu miałem tutaj perm-bana, ale magicznie wyparowało mi dzisiaj kilka punktów. W tym miejscu chciałbym również przeprosić całą ówczesną administrację - Blacka, Pimpa, Mastera, KarQa, i nie pamiętam kto jeszcze wtedy zasiadał w ekipie - za moje zachowanie. Wracam tutaj z przytupem, aby znów zacząć od 0 i wspiąć się po szczeblach rang. Cya
    • Przez WDSTT
      Czesc kumple, ostatnio wrocilem pare msc temu ale siec stala pusta. Tesknie za mordkami niektorymi wiec mysle ze a co mi tam. Wroce moze ktos pamieta jeszcze mnie  Bede z wami i mam nadzieje ze ruszy siec niebawem! Pozdrawiam bardzo Karqu blacka mastera pimpa i wszystkich ktorzy byli i sa. Bylem ostatnio na tsie ale nie poznal mnie nikt po glosie bo ostatni raz mnie slyszeliscie 2 lata temu  
    • Przez AreS DD2
      Witajcie
       
      Powracam po całkiem sporej przerwie (ogarniałem oceny by na koniec roku mieć totalny luz).
      Dla osób które mnie nie znają mam na imię Jakub, lat 17 woj. Łódzkie. Gram w Łódzkiej lidze Nike Playarena w zespole Red Devils 2013. Miesiąc temu przeszliśmy do ligi wyżej i będzie walczyć w następnym roku o awans do zaplecza ekstraklasy!
      Chciałbym pozdrowić nowych jak i starych przyjaciół z serwerowni cs-staraszkola.pl
       
      Do zobaczenia na dd2
    • Przez AreS DD2
      Imię: Jakub
      Nick: AreS
      Wiek: 17
      Staż w Counter Strike: od 2008 roku - steam zakupiony bodajże w 2011/2012 roku.
      Byłeś już administratorem serwera?: Tak byłem na paru serwerach + pełniłem funkcję administratora serwera only de dust 2 i western mod na serwerowni cs-staraszkola.
      Znajomość amxx (Zgodnie z naszą skalą): 3
      Link do profilu STEAM: http://steamcommunity.com/profiles/76561198038749869/
      Posiadasz działający mikrofon?: Tak.
      Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Otóż powróciłem po uporządkowaniu szkoły (gram od jakiegoś tygodnia) i chciałbym pomagać graczom i nieobecnym administratorom w ich obowiązkach. Jestem ciekawą i humorystyczną osobą (osoby z którymi grałem wcześnie coś o tym wiedzą ), można ze mną porozmawiać, pośmiać się lecz do swoich obowiązków/zadań podchodzę bardzo poważnie i wykonuję je na 120%. Kiedyś było wielu adminów i pisałem do nich na steam lecz od tamtego czasu wiele się pozmieniało na stanowiskach. Uważam, że dodatkowa para rąk przyda Wam się do pomocy. Często latają odpaleni gracze, a wiadomo, że ludzie po ciężkim dniu chcą oddać się jakiejś przyjemnej rozrywce, ale jest to niemożliwe gdyż taka osoba psuję całą przyjemność z gry.
    • Przez AreS DD2
      Witajcie drodzy Przyjaciele !
       
      Ze względu, iż mam czas i oceny są dobre, postanowiłem powrócić do swoich obowiązków.
      Jeżeli ktoś mnie nie zna to już szybciutko się przedstawiam !
       
      Imię Jakub, lat 16. Były admin serwera dd2 (mam nadzieję, że niebawem zostanę z powrotem przyjęty na to ważne stanowisko). Gram w Łódzkiej lidze playareny. Drużyna RED DEVILS 2013, lider tabeli z przewagą 7 punktów bodajże
      To na tyle ode mnie. Do zobaczenia na only dd2!
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...