Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sn1CkY
      You want me to forgive, forget you
      As easy as these lips impress you
      And undress what you said was mine
      No more lying, no
       
    • Przez WDSTT
      Czesc kumple, ostatnio wrocilem pare msc temu ale siec stala pusta. Tesknie za mordkami niektorymi wiec mysle ze a co mi tam. Wroce moze ktos pamieta jeszcze mnie  Bede z wami i mam nadzieje ze ruszy siec niebawem! Pozdrawiam bardzo Karqu blacka mastera pimpa i wszystkich ktorzy byli i sa. Bylem ostatnio na tsie ale nie poznal mnie nikt po glosie bo ostatni raz mnie slyszeliscie 2 lata temu  
    • Przez AreS DD2
      Witajcie
       
      Powracam po całkiem sporej przerwie (ogarniałem oceny by na koniec roku mieć totalny luz).
      Dla osób które mnie nie znają mam na imię Jakub, lat 17 woj. Łódzkie. Gram w Łódzkiej lidze Nike Playarena w zespole Red Devils 2013. Miesiąc temu przeszliśmy do ligi wyżej i będzie walczyć w następnym roku o awans do zaplecza ekstraklasy!
      Chciałbym pozdrowić nowych jak i starych przyjaciół z serwerowni cs-staraszkola.pl
       
      Do zobaczenia na dd2
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...