Jump to content
--:--
Cs-StaraSzkola.pl
Strona w trakcie budowy
Sign in to follow this  
Kondzio

rekrutacja

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By ExErogerExE
      Witam!!!! 
      Chciałbym rekrutować na admina na serwerze paintball !!!!!!!!!!
      ponieważ już pewny czas na nim gram i zauważyłem  już kilku cziterów. 
      Na serwerze jest bardzo mało graczy, znam dużo ludzi grających w cs 1.6 i mógłbym polecić i zareklamować serwer. 
      Imię : Karol
      gg :  TheBON.us
      steam : nie posiadam
      nick w grze : ExErogerExE
      godziny na serwerze : około 3 h dziennie i  z małymi wpadkami między czasie 
       Adminem byłem jeden raz potem miałem przerwę w  cs  
      Staż w cs : to 4 lata 
      Mam nadzieje że moje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone
      Pozdrawiam !!! 
    • By StylŻyciaGnoja
      Witam wszystkich

Osobiście uważam że rekrutacja na admina dd2 powinna zostać już zamknięta. Na serwerze jest już dosyć sporo Adminów którzy utrzymują porządek i jest dużo podań  które zostały przyjęte ale przywileje administratora nie zostały im nadane w grze między innymi mi (StylŻyciaGnoja,What's Up itp.) Ja czekam już ponad tydzień ale cały czas zostaję zlewany przez Blaca i odsyłany do Pimpa...

P.S. Black- Chyba wiesz że Pimp miał format komputera i niema haseł do forum czy czegoś tam, więc ty powinieneś poświęcić chwile i zastąpić kolegę na forum ale skoro kładziesz lache to nie wiem czy nie powinieneś pomyśleć o rezygnacji serwerowni z tego co czytam na forum i słyszę w grze nie tylko ja tak uważam. 
    • By BlaQ517
      Darmowa rekrutacja na stanowisko administratora serwera Counter Strike & Counter Strike Global Offensive

Dnia 9 lutego 2015 roku rusza wielka rekrutacja na administatorów serwerów Counter Strike & Counter Strike Global Offensive.
      Zapraszamy do składania podań i życzymy powodzenia!

Pozdrawiamy, 
      Administracja Cs-StaraSzkola.pl
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...