Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

FerStel

Dodanie rangi

Polecane posty

Witam serdecznie

 

Mam takie pytanie do Administracji forum. Czy można by dodać taką rangę, którą jest AMX SUPPORT. Już wyjaśnie co to za ranga.

 

 

Ktoś kto by posiadał rangę AMX SUPPORT, opiekował by się działami związanymi z Cs'em, czyli ( Counter-Strike, HLDS, AMX Mod X itp ), oraz pomagał użytkownikom, którzy mają problem np. z zainstalowaniem pluginu na serwer, lub skompilowaniem go, oraz miała by większe szanse dostania się na rangę Admina CS, jeżeli dobrze by się sprawowała.

 

Myślę że przypadnie wam to do gustu...

 

Aha i jeszcze jedno, jeżeli doszło by do tego że zostanie dodana taka ranga, to zgłaszam się od razu na tą posadę ponieważ się tym interesuję, i znam się na tym,

 

Tutaj jest jeszcze wzór na AMX SUPPORT:

 

Nick:
Wiek:
Znajomość AMXX (x/10):
Staż na forum:
Dlaczego chcesz pełnić tę funkcję?:
Kontakt:

 

Edytowane przez FerStel
Pare poprawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Majster. napisał:

Głupia ranga :/ Przecież każdy z nas może pomagać innym graczom :p  Niestety jestem na nie :) Nie potrzebne nam to 

Też tak właśnie myśle :d:d:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Majster. napisał:

Głupia ranga :/ Przecież każdy z nas może pomagać innym graczom :p  Niestety jestem na nie :) Nie potrzebne nam to 

Ja tak samo :#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy kiedyś taką rangę. Uznaliśmy, że lepiej będzie bez Niej. Pomoc może nieść każdy. 

 

Temat został zamknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez EmIl:)
      Witam!
      Chciałbtm wprowadzić rangi na serwerze Paintball. Np.: Nowicjusz, bywalec, doświadczony itd.. myślę, że to byłby dobry pomysł dla serwera.
      No chyba, że rangi już są.. Ale to tylko Propozycja.
    • Przez Trance
      Chciałbym prosić o zabranie mi rangi Ubt i admina na pb.
    • Przez Flimbo
      A więc tak widzę co się dzieję na serwerze Black nie masz czasu na ogarniecię wszystkich serwerów i dla tego prosze cię o dodanie rangi opiekuna na WM i zapisuję sie do niej jako 1 na liscie mam juz potrzebne pluginy aby upiekszyć serwer pluginy oczywiście płatne i robione na zamówienie za ,które sam płaciłem bardzo duże pieniądze więc takich plu nie znajdziecie  niegdzie myślę ze każdy by coś chciał na serwerze żeby się fajnie i przyjemnie grało i oczywiście by przyciagało graczy bo unikatowe pluginy sa potrzebne i wtedy robimy listę na forum co dodac co wywalic i bedzie serwerek śmigał jak talala to samo na innych serwerach porobić range opiekuna  
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...