Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

  • Podobna zawartość

    • Przez Nicolcia
      No ,więc tak...
      Mam na imię Nicola {koledzy mówią na mnie Nikuś } ,aż 18 latek ^^. Mieszkam w Warszawie ,a raczej w centrum Warszawy . Interesuje się głównie Sportem,muzyką i tam grami komputerowymi. Grę u was zaczęłam parę minut temu i postanowiłam ,że mogłabym tu zostać na stałe i poznać nowych znajomych lub kolegów . Hmm... co mogę jeszcze dodać no chyba nic na koniec zdj <hejty na klate >

    • Przez TouSon
      Witam was jestem Damian mam 15 lat w październiku 24 16 będzie, zajmuje się tworzeniem stron www oraz grafiką i tworzeniem serwerów cs 1.6
      jestem z wielkopolski ;d
    • Przez Adamson Hojna
      Siemka, Mam na imię Adam chyba nie problem odczytać z nicku.Lat 20. Pochodzę z Tomaszowa Mazowieckiego. 
      zainteresowania ? hobby ? wypełnianie brzucha po pracy piwskiem, Praca? praca jako spedytor, W cs grałem już wcześniej jako gimbus w chwili nudy coś mnie natknęło do powrócenia na trochę. Poznałem już waszą What's up, Ładnie tam zamiata na serwerze (banami;p)Uwielbiam denerwować. Nie wiem co by wam tutaj jeszcze namazać. Jakies pytania ? pytać 
      pozdrawiam
       
    • Przez SeebooL.
      Siemaa
    • Przez SentinelQ
      witam
      więc mam zamiar kupić sobie nowy skuter motor/mini ścigacz
      aktualnie posiadam zetke (romet zetka 50), ale troszke mi się znudziło i poszukuję czegoś lepszego :0
      Doradzicie coś? osobiście jestem zakochana w aprilla rs 50 , ale może macie lepsze propozycje
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...