Jump to content
--:--
Cs-StaraSzkola.pl
Strona w trakcie budowy
pati123x

[Odrzucone] Chcę zostać adminem

Recommended Posts

Dzień dobry mój nick z counter strike to pati . Mam na imię Patrycja mam lat 21 . Byłam adminem na dwóch serwerach paintball znam bardzo dobrze amx w skali od 9 do 10 . Gram w cs 5 godzin dziennie . O cs paintball dowiedziałam się od kolegi który polecił mi grę . Chciałabym być adminem , ponieważ nie lubię jak się przeklina i wyzywa na serwerze i nie wykonuje się celów mapy . Mam mikrofon z firmy lenovo bardzo dobra jakość . Umiem obsługiwać Amxban's oraz Amxmodmenu . Akceptuje regulamin admina . 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Topola123
      Mam 21 lat , chciałbym złożyć podanie ponieważ gra dużo cheatów  , chce pomagać serverovi  jak przyjmiesz bd sprawdzal all :3 więc myśle że przyjmiesz.
    • By iszyk
      Imię:Fabian
      Nick:[Exitus]V_1
      Staż w Counter Strike: 7 lat
      Byłeś już administratorem serwera?: tak
      Znajomość amxx (Zgodnie z naszą skalą): 3/10 znam te potrzebne żeby uspokoić server
      Link do profilu STEAM:Nie mam
      Posiadasz działający mikrofon?: Tak
      Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Chciałbym uspokoić server bo gdy admini nie są obecni jest dużo cheaterów i ludzi którzy obrażają
    • By MastHer
      Imię: Paweł
      Nick: MastHer
      Doświadczenie: Tak mam.
      Miałeś moderatora na innym forum?: Tak nawet na tej serwerowni.
      Dlaczego chcesz zostać moderatorem (minimum 3 zdania): Jestem adminem serwera PB od 7 mies i co do mojej pracy nie ma zarzutów . Chcę pomóc pilnować porządku na forum i słownictwa. Chcę też zamykać nieodwiedzane tematy i dawać warny za złe zachowanie.
      Co zrobisz jeżeli Twojego przełożonego nie będzie, a ktoś będzie miał problem?: Oczywiście że pomogę.
      Lubisz pomagać użytkownikom?: Zależy czy użytkownik chce mojej pomocy. Ale lubię.
      Kontakt (gg, FB, SKYPE, Steam): Steam: MastHer GG: już nie używam ale jeśli trzeba to mam w profilu.
      Kilka słów o sobie: Mam na imię Paweł interesuje się grafiką od kilku miesięcy . Interesuje sie również sportem grałem przez 3.5 roku w piłkę ręczną potem miałem rok przerwy teraz znowu zacząłem trenować ten fantastyczny sport. Gram czasami w CS 1.6 ale częściej w GO.
      10 reklam Forum(obowiązkowe):
      Zrobię reklamy jak Kod do reklam zostanie naprawiony. Nie mogę tego kodu na wiele stron wrzucić.

Co Do mojej degradacji. Nie zostałem zdegradowany za popełnienie błędu ale za spadek aktywności z wielu powodów.
    • By Lewy.
      Twój nick z gry: KaKuS.
      Twój SteamID:VALVE_0:4:1053059571
      Twoje IP: -
      Kiedy zbanowany (data + godzina): przed chwilą
      Powód bana:aktywny
      Link do screenshotów: ---------
      Zbanowany nick i mam mieć bana?
      Troszkę podstawy.
    • By Gratki
      cześć wszystkim po bardzo dłuuuuuugiej przerwie w cs postanowiłem znów powrócić nie grałem ponad pół roku w cs ale jednak stara miłość nie rdzewieje i znów witam na cs-staraszkola ;p
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...