Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Podobna zawartość

    • Przez TreKing`
      Witam wszystkich bardzo serdecznie Tutaj TreKing` Miałem kiedyś krótką przygodę z StarąSzkołą ale zacząłem historie z counter-strike Global Owensiv (jakoś tak to się pisze ) Może mnie pamięta pare osób ze starszej ekipy nie wiem czy jeszcze grają ale na pewno wiedzą ze jestem ten ,,UPIERDLIWY,, . Grałem tylko na CodModzie i nawet mi wychodziło Jeszcze raz Witam serdecznie
    • Przez TreKing`
      Cześć wszystkim Mam na imię Aleksy i mam 16 lat Chodzę do 3 klasy gimnazjum ;PP Ostatnio szukałem serwera i znalazłem CodModa Pograłem chwilkę i mi się spodobał , zainteresowałem się forum No i tak chcę zacząć z wami przyjaźń :D  To raz jeszcze Heej
    • Przez DawcaM
      Kuba
      19
      Wędkarstwo
      Dziewki
      Cs 1.6 
      Sentyment do klasyków 
      NonSteam (chwilowo)
      Chciałbym kiedyś zostać adminem PB !
    • Przez aRR.!
      Witam, mam na imię Radek 18 lat Ciekawa historia wiąże się z tym jak się tu znalazłem.. napisałem w przeglądarce ziemniak i tak na 6 chyba stronie ziemniak z waszego forum wyskoczył no to musiało być przeznaczenie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...