Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

WDSTT

Jak trafiles/as na siec ?

Polecane posty

Hejka, piszcie na dole jak trafiliscie na staraszkole ? Moze poprzez reklamy? Pochwalcie sie ! :p 

 

A wiec moja historia : 

Bylo to daawno temu, rok 2013. Siedzialem na stronie zwiazanej z amx'em i zobaczylem temat ze ktos potrzebuje pomocy.. Jako iz jestem osoba chetna do pomocy pomyslalem.. Moze pomoge ? Wiec zajrzalem w ten temat. Pisal tam uzytkownik "BlackDead" Taak, nasz black ze starej szkoly:D Pisal tam ze potrzebuje pomocy, ktos jemu skradl konto na starejszkole oraz do hostingu.. Gdzie posiadal tam wszystkie serwery. Zbytnio ludzie nie wykazywali checi do pomocy. Wiec pomyslalem ze pomoge. Odezwalem sie do niego na gg i opisal mi wszystko co i jak. Staralem sie pomoc, pytalem kumpla ktory zajmuje sie hackiwaniem itp.. Czy pomoze jakos. Za pozno odpisal bo przez ten czas co pisalem z Blackiem napisal mi po 7 dniach. A blackowi udalo sie odzyskac wszystko. Zadnych strat nie poniosl, bylo wszystko na swoim miejscu i jak nalezy. Jako iz z blackiem dobry kontakt mialem, pomyslalem ze posiedze na siecii. Moze mi sie spodoba. No i coz, do dzis jestem. Co prawda mialem przerwe z powodu takiego iz ktos mi ukradl te konto. Aczkolwiek teraz jest wszystko okej.  Mysle ze 

@BlackDead pamietasz to :d Walke o te haslo do konta by to odzyskac xd Teraz zapraszam was wszystkich czytajacych do opisywania swojej historii.. Jak wy tutaj trafiliscie ? :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, WDSTT napisał:

@BlackDead pamietasz to :d Walke o te haslo do konta by to odzyskac xd Teraz zapraszam was wszystkich czytajacych do opisywania swojej historii.. Jak wy tutaj trafiliscie ? :) 

Z tego co pamiętam to wystarczyło zadzwonić do poczty ;)

Co do włamania na cs-staraszkola to po prostu Moje hasło dostało się w niepowołane ręce (prawdopodobnie zarejestrowałem się na jakiejś stronie, która nie kodowała haseł). Ogólnie przykra sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ^DuMnY^Lat0^M3n^BoociaaN^ napisał:

Pamiętam tą sytuację , wtedy była przerwa krótka z serwerami , ktoś ukradł blackowi pliki też podobno z serwerów :d
Ja tu wpadłem przez serwer PB , na początku 2013 roku... :v

Nic nie zostało skradzione. Typ uzyskał tylko dostęp do konta administratora na forum (wtedy jeszcze na phpbb).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...