Jump to content
--:--
Cs-StaraSzkola.pl
Strona w trakcie budowy
Guest

Wileki powrót ?

Recommended Posts

Guest

Witam wszystkih bardzo serdecznie, z tej strony Mateusz. Wielu osobom dobrze znany jako "WDST" lub "WuDeEsTe" Jak wiele osob pamieta tych starszych za swoich czasow bylem na tej siecii moderatorem, adminem DD2 oraz redaktorem. Lecz przedstawie sie bo zapewne duzo osob jest tutaj nowych. Ktore po prostu mnie nie kojarza, tak wiec jak juz wczesniej wspomnialem mam na imie Mateusz. Mam 16 lat, interesuje sie wieloma rzeczami typu muzyka, sport. Lecz takich jednym z obecnych zainteresowan, sa to gry komputerowe. Zasiadam bardzo czesto przed komputerem wyluzujac sie i zapominajac o wszystkim gram w rozne gry. Cs jak i rozne inne:) Do Cs 1.6 ostatnio powrocilem takze dlatego pojawilem sie tutaj ^^ Mysle ze pare mordek jeszcze mnie pamieta (tak to nowe konto, stare zostalo skradzione) Pozdrawiam wszystkich, a szczegolnie Pimpa, Blacka, Werke (o ile dalej tutaj jest) I innych.. Duzo by wymieniac :)  Widzimy sie na serwerkach oraz na samym forum. Yol :)

@BlackDead Tak jak juz wspomnialem. Stracilem dostep do pozostalego/ych kont. Bylem zmuszony zalozyc konto i zapisac haslo i wszystkie dane co do niego. :)

Edited by WuDeSte

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...