Jump to content
--:--
Cs-StaraSzkola.pl
Strona w trakcie budowy
Sign in to follow this  
Kosa.

Ping na serverze.

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By C.K.M
      Mam kolejny problem zorientowałem się że na serwerze cod mod są spadochrony. Mój zaś się buguje ; jak go włączam "e" to otwiera się ale zanika. Innym działa sprawnie. Drugim moim problemem to ping mam go od 110 wzwyż . Jak to obniżyc bo jest ograniczenie do 120
    • By DawidJ1906
      Witam, chciałbym wam pokazać jak możemy zmniejszyć ping w Cs-1.6

1.Wyłączamy naszego Antywirusa który może nam ściągać internet.

2.Wyłączamy programy które łączą z się z internetem takie jak GG,Skype,TS3 Itp.

3. Klikamy przycisk Windowsa+r wyskakuje nam okienko uruchom wpisujemy wartość ''gpedit.msc''
      Wyskakuje nam okno Edytor lokalnych zasad grupy wchodzimy w Szablony Administracyjne--->Sieć--->Harmonogram pakietów QoS--->---Ogranicz rezerwowalną przepustliwość.
      Klikamy włączone i ustawiamy Limit przepustliwości na 0. Zmiany zostaną wprowadzone dopiero gdy zrestartujemy nasz komputer.

4. Komenda do wpisania w konsoli:
      rate 25000
      cl_updaterate 101
      mp_decals 300
      cl_rate 14630
      cl_cmdrate 101
      cl_cmdbackup 2

5.Wchodzimy w Cs minimalizujemy go , przechodzimy do menadżera zadań , szukamy procesu hl.exe następnie klikamy na niego prawym przyciskiem myszy, klikamy ustaw priorytet i klikamy na niski.
    • By Jabolczi
      Przed chwilą dostałam bana za chwilowo duży ping - tak, akurat teraz mam powolnego neta. 
      Co z tym dalej? 
      Nie czituje, jestem dziewczyną, która w wolnych chwilach chce pograć, a nie.
    • By R3turn
      [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze! [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-staraszkola.pl [AMXBans] Powod: 'Ping' [AMXBans] Dlugosc bana: '5 minut' [AMXBans] Twoj SteamID: 'VALVE_0:4:1619424629' [AMXBans] Twoje IP: '83.8.80.104' [AMXBans] =======================================   Miałem bodajże 35/47 pingu. To ja się pytam, jaki tam jest  LIMIT?   Nie to, że płaczę o bana czy coś, tylko nie miałem zawyżonego pingu po prostu.   Może admin się pomylił, nie wiem..   poczekam te 5 min, nie musicie się trudzić. 
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...