Jump to content
--:--
Cs-StaraSzkola.pl
Strona w trakcie budowy
Break.

Kończę przygodę z Counter-strike.

Recommended Posts

Witam , otóż jak nie którzy widzieli nie było mnie przez pewien okres czasu , mianowicie około tygodnia może więcej .

Lecz po powrocie gdy zalogowałem się do Steam wyświetlił mi się komunikat że dostałem bana VAC wkurzyło mnie to , a za razem rozśmieszyło może i to moja wina bo jednak miałem cofniętego cs do wersji 2k9 być może dlatego dostałem bana . Chciałem się odwołać ale na stronie steam pisze że valve nie cofa banów przez VAC . Wiernie grałem w cs 1.6 , wierzyłem że jeszcze będzie ok że jakoś przetrwa ten cs 1.6 ale widzę że wprowadzają aktualizajcę by nam utrudniać życie i banować jak popadnie . 

No cóż szkoda mi czasu poświęconego tej grze ale już zwątpiłem w dobro cs , steam itp .. Dlatego z dniem dzisiejszym kończę grać w tą grę ! Też wam radzę bo przecież można robić tyle fajnych rzeczy niż siedzieć w domu i grać ...

zawsze można kupić nowy :d  szkoda szkoda :/ 

PS. ja mam steam 2k7 i jakoś nie mam bana. To chyba nie od daty dostales tego bana lepiej sie odwolaj :)

Edited by aaa

Nie da się odwołać , w plikach kurwa nic nie ma ale ja w sumie mam od tego aska , a jak czytałem na Valve to sprawdzają pliki dll itp ... Czy nie zostały wprowadzane zmiany lub dodane jakieś nowe ..

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...