Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

iframe src="https://cs-staraszkola.pl/topic/14255-podanie-o-admina-dous-v2/?do=embed" frameborder="0" data-embedcontent="">

Złożyłem podanie, mimo zamkniętej rekrutacji, ponieważ nie widziałem H@ na serwerze i rozumiem, że może nie wiedzieć jaka panuje tam sytuacja. Powyższy temat był więc propozycją jej otwarcia, a został zamknięty jak się domyślam bez żadnej konsultacji z osobami odpowiedzialnymi za rekrutację. To co się tutaj wyrabia nie ma nic wspólnego z profesjonalizmem ani nawet postępowaniem według zasad. Od kiedy to Moderator decyduje czy podanie należy odrzucić? Nie znam obowiązków tutejszego moderatora ale przez lata gry na różnych serwerach nie spotkałem się jeszcze z takim nadużywaniem funkcji. 

Skoro tak "doskonale" sobie radzicie i nie potrzebujecie pomocy, to dlaczego non stop (nawet kiedy admin jest na serwerze, co pokazałem w poprzedniej skardze http://cs-staraszkola.pl/topic/14185-najlepsi-admini-jakich-widziałem/) ktoś odpalony jest na serwerze. Nie mówię, że wszyscy admini są niekompetentni. Radzę jednak bardziej brać pod uwagę doświadczenie i staż, a nie to że kogoś już znacie :) Tak naprawdę, nawet gdybym był z wami na forum od powiedzmy roku, to w żadnym stopniu nie odzwierciedlałoby jakim byłbym adminem. 

Podsumowując:

1. Chcę zaproponować ponowne otwarcie rekrutacji, bo admini naprawdę nie dają rady

2. Polecam wrócić do tego tematu http://cs-staraszkola.pl/topic/14185-najlepsi-admini-jakich-widziałem/ i zastanowić się, czy tacy admini powinni dalej pełnić swoją funkcję

3. Tak, czepiam się ale robię to w granicach regulaminów, w przeciwieństwie do np. @JOT. PE TajFuN., który nadużywa swojej rangi Moderatora, ponieważ nie ukrywajmy - nie lubi mnie :) Z tego także należałoby wyciągnąć jakieś konsekwencje...

Lubię grać na waszym serwerze, lecz niektórzy członkowie ekipy usilnie próbują to zmienić. Jeżeli to się nie zmieni, to nie wróżę przyszłości dla tego serwera. Jest dobry, ale atmosfera i lenistwo adminów strasznie zniechęcają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób Cię źle traktuje jako moderator?

Tutaj również powinienes zostac nagrodzony warnem bo co do zlej pracy naszej ekipy zgłasza się do h@.

Adminów jest dużo i bardzo dobrze sobie radzimy :)

To, że ktos czasami dobrze się ukrywa z wh to i tak go wykryjemy, a jeżeli jestes taki doswiadczony i sa czity jak graja admini to od tego jest dział zglos czitera.

Adminów jest dosc dużo i rekrutacja powinna być własnie off.

Po za tym taka osoba jak Ty nie powinna reprezentować serwera dd2, a dlaczego?

zacytuje Twoje teksty ;

Ja- Specty do gry

Ty- ,, jak bede chciał i ochote miał :) " ( zero posłuszeństwa )

Drugie:

Ja- tak admin i ns i co skoro się sprawdzam?

Ty- a no tak zapomniałem gdzie ja gram.

Po kolejne wtryniasz się w prace adminów i jestes upierdliwy.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dous chcesz dostac admina ale jak mozna komus takiemu dac, skoro wypisujesz skargi i wszystko  robisz na sile zeby go dostac. H@ zamknela rekrutacje i bardzo dobrze bo adminow jest wystarczajco na ta chwile. wystarczy miec wszystkich na steam i poprostu dac info gdy jest odpal lub napisac na forum :) , rozumiem zazenowanie ze nie zawsze jest admin (jest cos takiego jak demko) no ale kazdy ma swoje zycie osobiste. Sam sie przyznam ze nie bylo mnie przez tydzien na serwerze ale nie mialem internetu z nie moich przyczyn (o czym informowalem na SB) albo poprostu jestem w pracy . 

Chcesz dostac admina pokazuj sie wiecej na forum pisz konkretne posty i poznawaj ludzi zebys byl rozpoznawalny. Mowisz ze doswiadczenie jest najwazniejsze, to prawda ale nie dostaniesz admina kiedy cie nikt nie zna lub tylko z tej zlej strony. My tez musimy poznac kogos zeby sie dowiedziec czy ktos jest ogarem w cs lub po prostu "botem", teraz mozna kupic steam z duza iloscia przegranych godzin na cs ale to o niczym nie swiadczy. Licza tez sie godziny na tym serwerze oraz zaangazowanie sie w zycie serwera oraz forum. 

 

/Pozdrawiam Tjomus :d 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pełni zgadzam sie z Tomkiem i Mateuszem. Juz jest jeden admin ktory ma ze wszystkimi na pienku... i nic z tego dobrego nie ma nie potrzeba na serwie takich ludzi. Po co sie tak wszystkiego czepiasz jesteśmy tylko ludzmi... i mamy prawo poprlniac bledy ale uczymy sie takze caly czas. Twoje zachowanienie jest bardzo irytujace i szczerze dziwi mjie to. Teraz piszesz o tym ze ktos Cie nie lubie i chce Ci uprzykrzyc istnienie na tym forum i serwerze ale Ty robisz dokladnie to samo. Robisz z adminow bande nieudacznikow a tak nie jest i szczerze zgodze sie z tym ze powinien ktos Cie tego oduczyc bo ja na miejscu niektorych oaob po prostu sprzedala ci liscia w twarz za to co wyprawiasz. To wyglada tak ze Ty sie masz za najlepszego najcudowniejszego admina gracza okej super wysokie ego a moze tak wysoko sie cenisz moze i dobrze ale swoimi postami ponizasz administracje tej sieci, gdzie naprawdę jest tu dobra. Nikt Cie nie zna jedynie znamy Cie tu z tego ze caly czas sie zalisz i skarzysz na wszystkich. Tyle mam do powiedzenia. Aha jeszcze to z zamknieta rekrutacja. Jest off?  To po co piszesz podanie?  Ono powinno trafic do kosza.

 

 

PS. Sorry za literowki pisze z tel 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pełni zgadzam sie z Tomkiem i Mateuszem. Juz jest jeden admin ktory ma ze wszystkimi na pienku... i nic z tego dobrego nie ma nie potrzeba na serwie takich ludzi. Po co sie tak wszystkiego czepiasz jesteśmy tylko ludzmi... i mamy prawo poprlniac bledy ale uczymy sie takze caly czas. Twoje zachowanienie jest bardzo irytujace i szczerze dziwi mjie to. Teraz piszesz o tym ze ktos Cie nie lubie i chce Ci uprzykrzyc istnienie na tym forum i serwerze ale Ty robisz dokladnie to samo. Robisz z adminow bande nieudacznikow a tak nie jest i szczerze zgodze sie z tym ze powinien ktos Cie tego oduczyc bo ja na miejscu niektorych oaob po prostu sprzedala ci liscia w twarz za to co wyprawiasz. To wyglada tak ze Ty sie masz za najlepszego najcudowniejszego admina gracza okej super wysokie ego a moze tak wysoko sie cenisz moze i dobrze ale swoimi postami ponizasz administracje tej sieci, gdzie naprawdę jest tu dobra. Nikt Cie nie zna jedynie znamy Cie tu z tego ze caly czas sie zalisz i skarzysz na wszystkich. Tyle mam do powiedzenia. Aha jeszcze to z zamknieta rekrutacja. Jest off?  To po co piszesz podanie?  Ono powinno trafic do kosza.

 

 

PS. Sorry za literowki pisze z tel 

​Czybys miala mnie na mysli ?! ; ]

 

 

 

Nie sebulku akurat nie o Ciebie chodzi :)

Edytowane przez WhaT's up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za zgłoszenie . 

Więc tak obecnie ja jestem opiekunem serwera dd2 , planowałem prace na serwerze lecz zawsze coś wyskoczyło mam nadzieję że dzisiaj wszystko się uda i serwer będzie działał jak za dawnych czasów . 

Co do skargi o to że twojego podanie zostało zamknięte powiem Ci tak że miał prawo je zamknąć , ponieważ rekrutacja jest off więc temat od razu powinien trafić do kosza . Więc nie rozumie dlaczego tak się tego uczepiłeś ? 

Widzę także że Admini nie chcą Cię w swoim gronie więc wydaje mi się że i tak by to nie przeszło , po drugie ostatnio nie byłem na serwerze ale wiem że nasi Administratorzy serwerów naprawdę dobrze się sprawują , oni mają także swoje życie prywatne więc nie mają obowiązku siedzieć 24/7. Czasem przesadzają ale to czasem , bo jednak wlepiać bany za byle co też nie wypada tak ? 

Więc jeżeli ktoś coś ma do Administracji serwerów zapraszam do mnie na PW ! 

Tak samo z tego co zrozumiałem w twoim poście , podważasz autorytet całej sieci , uważasz że wszystko jest źle . Ale powiem Ci tylko musisz otworzyć oczy bo obecnie masz je zamknięte . 

 

Skargę zamykam .

- Moderator miał prawo zamknąć podanie ponieważ rekrutacja zamknięta .

- Rekrutacja zostanie otwarta w najbliższym czasie . 

- Na przyszłość radzę nazywać temat z godnie z ich treścią .

- Nie pokazałeś żadnych dowodów na niekompetentność Adminów (Tamta skarga nie jest tutaj brana pod uwagę , przedstaw demko rozpisane , screny itp...)

-Mimo tego iż jestem przekonany że Admini dobrze spełniają się w swoich obowiązkach będziemy mieli na nich oko .

 

Dziękuje i pozdrawiam Szymon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...