Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej, szukam graczy cs go do grania meczów turniejowych Posiadam ts oraz skype moja ranga Kałach gram juz około 200h Jeżeli będzie ktoś chętny do spróbowania zemną zagrać piszcie pod postem swoje nazwy steam dodam i akurat może będzie się nam dobrze grało i wejdziemy na szczyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

  • Podobna zawartość

    • Przez Biedaczek
      Biedaczek
      Witam wszystkich zainteresowanych tu osób zawitali.
      Szuakmy 4 osób do teamu
      Wymogi Snajpera juz mamy (mam ja orzełka)
      * Minimum orzełek / lub szeryf
      * 1000+
      * Czas na granie z team
      * Możliwość wyjazdu na lana
      * 17 lat
      * Doświadczenie
      * Miłą atmosfere
      * Mój team bedzie nie poważnie kiedyś grałem dużo razy w teamie ale to był tak ze tylko w domu ja ja chciałem bym cos na poważnie zeby sie gdzies wybrał na lany itp. Info info ucze sie z innymi bo mam sie by przez całe życie czasem pokrzyczeć Ale bez przesady u mnie bedzie miła atmosfera Po prostu szukam ludzi myśli co ja i chca robic zespół na powaznie nie dla zabawy! Nazwa do ustalenia

      Jestem z okolic czestochowy moje województwo śląskie mam na imie krzysztof bede mial w tym roku 20 lat dobrze gram z aawp poprosrtu trenuje ja jakos bardzo przepadam za nia ucze sie smołków taktyk jak mialem partyjny gram zespolowo nie patrze who ile ma fragów bo to nie jest gra 1v1 tylko 5v5 i sie gra zespołowo a nie samemu jak przegramy to nie np tylko ja cała drużyna a jak wygrywamy do każdego wygrywa
       
    • Przez Mefik
      Witam szukam jakieś fajnej wersji cs1.6 (najlepiej BlackDeada), jednak te co są tutaj nie działają linki. Proszę o szybką pomoc 
    • Przez Trance
      Witam.
       
      Jak widzicie jest straszny spadek graczy i może by konkurs walnąć?
       
      Proponuję na serwerach zrobić konkurs o nazwie pary.
       
      Polegał by na tym aby były zapisy po 2 os .
       
      Następnie przez miesiąc będziemy sprawdzać ile dana osoba ma dedów i killi. Np:
       
      600 kili 300 dedów = 300 pkt i tak samo z drugą osobą 1100 dedów i 2100 killi=1000 pkt
       
      Potem podliczamy ile mają razem.
       
      I 3 pierwsze miejsca zostają nagradzane.
       
      Oczywiście skutek to reset ;x
       
      To tylko moja propozycja.
    • Przez Trance
      Witam. Jak wiecie jest robiony Serwer Cs source. Potrzebuje 2 adminów. Serwer będzie dd2 lub ffa. Proszę pisać podania pod postem.

      Imię:
      Wiek :
      Doświadczenie :
      Dlaczego akurat ty?:
      Steam :
      Ile możesz poświęcić czasu na serwer?:

      Zapraszam. Podania składamy do Jutra czyli 29 maja 2015r. Godzina 10.
    • Przez Trance
      Witam, poszukuje ekipy do metin 2. Obojętnie jaki serwer. Od 0 ! Ps: Jeśli zły dział to proszę o przeniesienie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...