Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Chciałbym się dowiedzieć kiedy by można było zrobić resetu statystyk na Serwerze OnlyDD2 myślę że, by się przydał doszło sporo osób i można by zrobić jakiś reset albo jak widziałem wcześniej tam temat o konkurs można konkurs i od razu zresetować statystyki ??

Pamiętajcie że, to tylko propozycja. :p

A i przepraszam że, napisałem ten temat nie tu gdzie trzeba ale, się pomyliłem :)

Edytowane przez Eryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze był reset ranku 1 każdego miesiąca  teraz nie ma kto tego już robić serwer jest opuszczony i na pewno lada chwila nie będzie tam graczy bo nic się nie zmienia nic się nie ulepsza było pisanych mnóstwo tematu na temat dd2 niestety ani jeden nie dotarł do właściciela bo po co więc nie ma co pisać postów na temat dd2 bo to grochem o ścianę.......... najlepiej  PimP weź ten serwer skasuj skoro nie dbasz o niego graj sobie w Cs GO i oszczędź nam nerwów.

Edytowane przez This Is It

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram kolegów, pimp obiecywał, że od takiego i takiego czasu wraca do nas na siec w pełni i zajmuje się dd2 i co ?

I nic.. laggi na serwie takie, że sie grać nie da. Resetu ranku brak. Serwer co chwile jest off.

I wy się dziwicie, że w dniach takich jak dzis było osób 25+ a teraz jest ledwo 10?

Black jak tak dalej pójdzie to serwery zostaną puste, ale tak zajmuj się forum i robieniem zmian, które są zbędne zamiast zrobic zmiany na serwerach i tak wiem, że grasz w cs go zamiast się tutaj zająć swoimi serwerami i naprawić chociażby na dd2 komendy typu /vip i poprawić laggi na tym serwerze.

Zauważyłem, że oboje z pimpem macie to gdzies. Pytałem Cię kiedy będzie działał FFA ,, do konca miesiaca bedzie dzialal " halo halo mam 2 sierpień w sumie dwa dni po końcu miesiąca.

Ehh, te słowa i tak są na marne.

Miejcie to gdzies, bo takie cos i tak na nich nie działa.

Konkursów też nie ma, a były obiecywane ?

Nie ma i nie będzie a sieć jak więszkosc mówiła ledwo dotrzyma końca wakacji,

Bez pozdrowień, Mateusz.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiedzialem ze jest tak zle sory :)

A sie zdaje naprawde mile forum i osoby kurczee.....

Szkoda serwerowni żeby się zmarnowała :(

A jeżeli Właściciel olał tą serwerownie to czemu nie da Właściciela komuś innego wiernemu ??

Edytowane przez Eryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Galareta :v
      Mam pytanie czemu to podanie: http://cs-staraszkola.pl/topic/14202-zaakceptowane-whats-up/#comment-69787 jest po godzinie zaakceptowane? Może inni też chcą się wypowiedzieć? ;---;
      Ps niezle sobie przygruchałaś chłopaków(bez nazwisk)
      Cały czas tylko: ":*,:*,<3,piękna"
      I jeszcze jedno pytanie. Czemu rekrutacja jest ON?
    • Przez EldziaPL
      Twój nick z gry:EldziaPL Twój SteamID:STEAM_3:0:1655464335 Twoje IP:89.71.169.150 Kiedy zbanowany (data + godzina):podobno 13 maja Powód bana:see banlist Link do zrzutów ekranu: nie dostałąm ss mam tylko 1 ss z innego servera (proszę o odbanowanie server jest super a ja nic nie zrobiłam) może to dam bo ss nie mam nikt mi nie zrobił [AMXBans] ===============================================  [AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!  [AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.  [AMXBans] Zbanowany Nick: NeQ  [AMXBans] Powod: 'See banlist'  [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ cs-staraszkola.pl  [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_3:0:1655464335'  [AMXBans] Twoje IP: '83.7.212.188'  [AMXBans] ===============================================  Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja 
      Proszę poprawnie uzupełnić wzór - nazwa steamid , ip itp... . W przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do kosza . 
    • Przez Patatajnik
      iframe width="480" height="270" src="https://www.youtube.com/embed/Ze7H_MEQVb8?feature=oembed" frameborder="0">
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...