Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Mam pytanie czemu to podanie: http://cs-staraszkola.pl/topic/14202-zaakceptowane-whats-up/#comment-69787 jest po godzinie zaakceptowane? Może inni też chcą się wypowiedzieć? ;---;

Ps niezle sobie przygruchałaś chłopaków(bez nazwisk)

Cały czas tylko: ":*,:*,<3,piękna"

I jeszcze jedno pytanie. Czemu rekrutacja jest ON?

Edytowane przez Budyń <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze obrazasz mnie w tym momencie. Mam dobry kontakt z ludzmi w przeciwienstwie do Ciebie poza tym nie ja to akceptowalam skoro tak ktos zdecydowal to zdecydowal. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

!13 ogarnij sie bo to nie prawda, po prostu Madzia jest ogarnieta, doswiadczona i pomocna. Wiec dlatego dajemy jej tak?

To, że jest takiej płci, a nie innej nie świadczy, że będę dawał jej nie, bo nie mam ku temu powodów. Nie wchodzę jej w dupe, bo mam dziewczyne, którą bardzo bardzo kocham.

Kisiel, rekrutacja jest ON a za godzinę może być OFF kwestia zmienienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozecie otworzyc to podanie. Werka jestes chamska w tym momencie. Nikt mi w dupe nie wchodzi. Moze po prostu jestem mila a nie wyskakuje do kazdego z pyskiem hm?  Porazka totalna.. jestescie smieszne tylko tyle powiem. Mam dosc waszych glupich komentarzy niech ktos normalny sie tu wypowie . Nie zycze sobie takich komentarzy. Mam chłopaka i nikt mi w dupe wchodzić nie musi, ani ja nikomu nie musze. 

Edytowane przez WhaT's up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak nikt w podaniu się nie wypowuiedzial to one może być zaakceptowane. Majster nie patrzy na wasze wypociny. To on podejmuję decyzję. tak mi pisa. MAJSTER. Temat do zamknięcia. Jak macie problemy to róbcie operacje na zmianę płci.  / Trance 

 

 

Edytowane przez <~>UN<~>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prowadzicie głupie spory i tylko nabijacie sobie posty.

Jest miła to miła nikt jej w dupe nie wchodzi.

I nie wiem czy mam uznac to za skarge na majstera czy cos? ;)

Jezeli majster zle postapil to prosze o zgloszenie tego do h@ o zlej pracy naszego junior admina.

Sam nie wiem czego wy checie...

Temat pozostawiam do zamkniecia j@ .

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasze zdanie to jedno i j@ czy @ może się opierać na waszych opiniach ale nie musi. Było x takich podań gdzie sam Black akceptował a nikt nic nie zdążył napisać. Napiszcie na niego skargę.

 

Kolejny raz widzę skargę, która jest odzwierciedleniem nienawiści/złości/zazdrości. Ogarnijcie się, wyjdźcie na dwór, odetchnijcie świeżym powietrzem i będzie dobrze. Myślcie co piszecie.

Totalna głupota, aż się odechciewa.

 

Zamek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Eryk
      Chciałbym się dowiedzieć kiedy by można było zrobić resetu statystyk na Serwerze OnlyDD2 myślę że, by się przydał doszło sporo osób i można by zrobić jakiś reset albo jak widziałem wcześniej tam temat o konkurs można konkurs i od razu zresetować statystyki
      Pamiętajcie że, to tylko propozycja.
      A i przepraszam że, napisałem ten temat nie tu gdzie trzeba ale, się pomyliłem
    • Przez Patatajnik
      Mam jedno ważne pytanie.
      Dlaczego tylko w prośbach o ub można ss'y wstawiać na :
       
      zippyshare.com
      hosting.cs-staraszkola.pl
       
      A już na speedy.sh  nie można.
       
      Ta strona jest jakaś zła czy oco chodzi? Gracze muszą 2 razy pisać oto samo a to tylko ss'y w ktorym hosting niczym według mnie się nie różni.
      Jeżeli czymś się różni lub można dodać speedy.sh do hostingu ss byłbym bardzo wdzięczny.
    • Przez paqnio2
      [b]Imię:Michał Nick:beret.mlawa
      [b]Ile masz lat:17]Ile grasz w cs`a:gram ok. 3 lat
      Byłeś już administratorem serwera?:tak byłem u kolegi
      Znajomość amxx w skali od 1do 10: 7
      Masz steam ?(Jeśli tak to daj link do profilu, oraz wklej screen status VAC):http://steamcommunity.com/profiles/76561198054364298/Status VAC:http://img24.otofotki.pl/yu723_status-vac.png.html
      Posiadasz działający mikrofon:tak tność (SMS/ Przelew):Dlaczego ty?:Myślę że jestem dobrą osobą, dobrze kontaktuje sie z graczami, gram na tym serwerze od paru dobrych miesiecy wchodzę tylko na ten. Jak będe adminem będę sumiennie wykonywał swoje obowiązki, a także będe stosował sie do regulaminu. Mam rozegrane 328 godz. ciągle rośnie myślę, że nie bedzie problemu. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania. POZDRO
      Kontakt GG/Steam lub inny kontakt:nick steam : COCA!NE
    • Przez C.K.M
      Mam pytanie związane ze steam Otóż niedawno kupiłem gierke ze steamem i zrobiłem konto i rzeczy potrzebne do instalacji. Teraz pojawia się pytanie czy posiadając konto steam innej gry mogę mieć steam na cs czy jak to wygląda ??
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...