Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

SentinelQ

[Zaakceptowane] WhaT's up

Polecane posty

Imię: Magda
Nick: WhaT's up
Wiek: 17 ( wpaździerniku)
Byłeś już w UnBan Team?: Tak
Ile czasu możesz poświęcić na dawanie UB użytkownikom: w czasie wakacji kilka godzin, gdy rozpocznie się rok szkolny trochę mniej, ale będę w stanie wszystko ogarnąć i także min. 2 h będę poświęcać na to.
Kilka zdań o sobie: Pisałam już o sobie w podaniu o moderatora, więc nie am sensu się powtarzać, raczej nic się nie zmieniło. Więc napiszę dlaczego bym chciała pełnić tą funkcję. Jest to proste, otóż mam admina na dd2 oraz dużo czasu spędzam na forum czasami gracze czekają po kilka godzin na ub a ja niestety nie mogę im pomóc, aby przyspieszyć czas. Jest to przydatna rzecz, ponieważ można od razu wszystko załatwić. Pewnie będziecie się zastanawiać czy sobie poradzę na tylu stanowiskach. Tak oczywiście nic się nie zmieni, prócz tego, że w większym stopniu będę mogła pomóc na forum. Poza tym Werka wyjeżdża będzie zmniejszona aktywność, Arcymistrz widziałam, że też go nie będzie, Bociana także nie widzę, bodajże zgłaszał nieobecność. Lubię stawiać sobie zadania i wysoko poprzeczkę, no cóż taki typ i zawsze staram się osiągnąć postawiony sobie cel. Myślę, że moja pomoc się przyda. I na pewno poradzę sobie ze wszystkim. Pełniłam już takie funkcje w jednym czasie. Dziękuję bardzo i proszę o szansę. :)

Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak skarbie :3

+Wiek

+Ogar

+Aktywnosc

+ma admina na dd2

+ Mila

+doswiadczona

PS moja i tylko moja ;* !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...