Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Chciałem napisać sprostowanie. Przepraszam !13 jak i Browara, poniosły mnie emocję, a że nie łamałem regulaminu forum wykorzystałem facebooka. Emocje, złość nikomu nie radze tak rozwiązywać konfliktów. Na dodatek nigdy nie obraziłem i nie uderzyłem kobiety. Większość pisał mój kolega, który może to potwierdzić. Dziwne, a zarazem śmieszne. 
Nie piszmy tych bez sensownych skarg, nie dajmy góry kłótnią. Zapanowała na sieci w tamtym czasie ,,dziecinna przepychanka". Jeszcze raz przepraszam i to chyba tyle ode mnie. :)
Aa, tak zapomniałbym wszelkie ostrzeżenia (czyt. Warny ), które zostały nadane przez wyzwiska i tym podobne skierowane w moją stronę zostają usunięte. Impulsywne działanie zrobiło swoje. 
Ja i break coś wyciągnelismy z tej dziecinnej kłótni. Myślę, że inni też. Skargi i obrazy tak nie wiele, a tak działają. Najlepiej będzie to wymazać z pamięci. Powrót do tego tematu zaogni spór co jest totalnie bez sensu. Przepraszam również Magde (What's up) której razem z breakiem nie daliśmy chwili wytchnienia przez tą kłótnie, nie wiedziała co ma robić.. Madziu przepraszam.  To chyba na tyle. Mixer, patatajnik.. Ostrzeżenia zostają zdjęte.
~Mateusz.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...