Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Nick oskarżonego:Break  TM
Nick oskarżyciela:Kosa.
Powód skargi:Przyznanie admina osobie bedacej na ns, to ze ma konto steam to  jeszcze trzeba miec Cs 1.6 na steam, dany gracz tego nie posiada. Mimo postow w danym temacie na nie Break pozytywnie rozpatrzyl podanie, do poki gracz hellomyfriends nie posiada csa na steam nie powinien byc adminem.
Dowody:http://cs-staraszkola.pl/topic/14139-zaakceptowane-podanie-o-admina-hellomyfriends-v2/
Czego oczekujesz:Odebrania graczowi hellomyfiends admina, a co do Break'a niech to bd w jakims znaczeniu lekcja.
 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak , każdy zasługuje na szansę według mnie . 

Na Ciebie też przymknęliśmy oko , zarejestrowałeś się po to by złożyć podanie . Owszem pisane było na nie powód steam . A tak to na + wszystko więc chyba wyraźnie uzasadniłem  dlaczego tak postąpiłem ? Czyż nie ? Hellomyfriends maksymalnie do 2 tygodni będzie miał cs na steam . Kupię mu w prezencie . A i pewna osoba z ekipy dd2 też nie ma steam i co mamy mu zabrać admina ? 

Ps . Dostałem pełne upoważnienie od Blacka , jak i pimp nie miał nic przeciwko . Wiem co robię , a Ty od razu na steam kwestionowałeś moją pracę . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajmy mu szansę, ma tam ten okres próbny.

Black się zgodził pimp też to niech już będzie, a jak zrobi cos zle to po prostu wyleci ze stanowiska i mysle, że warto obserwowac pracę tego admina.

Skoro do 2 tygodni będzie miał tego steama to dajmy na loooz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z Breakiem, każdy zasługuje na szansę i Break mu ją dał. Poza tym został przyjęty na okres próbny z tego co widać : więc nie wiem dlaczego się o to rzucasz... i w czym przeszkadza Ci to, że on ma tego adma ? Skoro jedyną przeszkodą był ten steam to nie powinno byc problemu. Nie każdy chce wydawać pieniądze na steam, który coraz częściej jest ludziom kradziony poza tym nie robi nic wielkiego juz w tej chwili ;)

Edytowane przez WhaT's up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla twojej informacji, wrocilem tu 30.06 a podanie zlozylem na dd2 16.07 wiec nie wydaje mi sie zeby konto bylo dla podania :) a co do skargi to nie zmianiam zdania.

Tak powazna siec jak ta nie powinna miec adminow ns.

Edytowane przez Kosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kosa sam sobie przeczysz ! To dlaczego tutaj dałeś tak ? http://cs-staraszkola.pl/topic/14147-podanko-by-matson-tajfun/ 

Ok to nie czas i miejsce na kłótnie , wziąłem pod uwagę + pisane przez graczy , a z tego co widać to + są w stosunku 2 na 1 minus czyli praktycznie dlaczego pisane jest "nie" skoro przeważają plusy ? Taka sprawiedliwość ?  Otóż jest demokratycznie ponieważ taka nasza polityka i nikt tego nie powinien zmieniać . 

Tyle mam do powiedzenia dostał szansę , mam takie prawo więc dziękuje dowidzenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ziomek, ja też jestem NS, a mi dali stanowisko admina na WM i się spisuję, bo nie ma na mnie skarg. Jeżeli dostał admina to nie powinieneś w to ingerować chyba, że złamie regulamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to mi to lotto czy bedzie mial tego admina, czy nie, ale jak juz tak patrzec, to jestem po stronie Kosy. Co to wgl ma byc ze NS ma admina? No smiechlem, a Ty Sivin nie porownuj jakiegos marnego serwera WM do serwa dd2, tak patrzac to strasznie ta siec sie pozmieniala a jestem tu rok..

POZDRO MORDY 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak kulwa każdy Nowy który od większości podań są na tak A nie ma steam to odrzucacie to dlaczego wy macie mieć szansę A oni nie?? Skarga słuszna odebrać adminów. To jest jakieś slanie w banie. To że macie lepsze rangi to nie znaczy że jesteście kimś wielkim. Szanujmy również innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko napisze coś z tego co tu czytam nie pasuje wam że gracz dostał admina bez Stemu w każdej chwili może stracić go przecież jeśli się odpali gracz jest obserwowany przez Adminów a druga sprawa czytałem że BlackDead i PimP517 zgodzili się na to aby ten gracz dostał Admina więc nie wiem o co jeszcze się spieracie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dobra Man pomysł robimy rozpierdolek. Blac się zgodził. Hahaha to było śmieszne dawca. od teraz reguła każdy robi co chcę. Pierdol... regulamin każdy może po co nam regulamin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trance przykro mi ale otrzymujesz warna za nieodpowiedni język w obu postach w pierwszym jako tako omijales cenzure a w drugim sobie darowales. Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tu Sebol ma rację, ok miałem adma będąc NS ale grałem na danej sieci w uj czasu, Break czepia się że tu składam skargę na adma ktory jest ns  a w podaniu tajfuna który też nie ma csa  na steam jestem na tak, ale ile tajfun jest tu a ile ten cały hellomyfriends. Dalej jestem za tym by odebrać graczowi admina.

Edytowane przez Kosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To moze teraz ja sie wypowiem .

Csa na STEAM bede mial prawdopodobnie (nie mowie ze napewno) dnia 03.08.2015 r .

Jezeli komus nie odpowiada to ze mam tego Admina to poprostu niech ktos mi go usunie/zabierze .

A kiedy juz bede mial csa to spowrotem dostane ta range . Tyle w temacie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to może ja też się wypowiem (obecnie w hotelu zaraz nad morze xd) hellomyfriends jest spoko ziomek i myślę że się sprawdzi u nas więc nie wiem czemu tak się spinacie tu... powodzenia ziomek ! :) Co do skargi dla Break to nie słuszna bo jak widać uzgodnił to z Administracją ;)) Pozdrowienia z Mielna !! Do zobaczyska ! :) 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to szokowało ponieważ tak jak to napisałem nie mam do niego "zaufania" w podaniu ale widzę że nasze zdanie w tych podaniach się nie liczy :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ps . Dostałem pełne upoważnienie od Blacka , jak i pimp nie miał nic przeciwko . Wiem co robię , a Ty od razu na steamarrow-10x10.png kwestionowałeś moją pracę . 

​Odnoszę się do cytatu wyżej, skoro black nadał admina graczowi na Nick+ Hasło to nie miał nic przeciwko temu co zrobił break. Na dodatek podobno pimp też nie miał nic przeciwko więc nie spinajmy się tutaj może? :) Robimy nie potrzebny spam. Kurcze, skoro black tak zrobił to po co piszemy te skargi. Admin dostał okres próbny z tego co widać jest BARDZO BARDZO AKTYWNY i doswiadczony  ( zauważmy bansa ). Na razie nigdzie nie poległ i niech tak zostanie. Zrobi cos źle napiszcie skarge i wtedy sprawa zostanie rozwiązana. Mysle, iż dobrze robie, że zamykam ten spam. Jeżeli popełniłem błąd proszę j@, lub h@ o otwarcie tego tematu.

Skargę uważam za niesłuszną.

W razie kolejnego takiego przypadku zapoznajmy się z regulaminem w którym ewidentnie pisze, że w razie watpliwosci pracy naszych moderatorów, junior adminów, lub administratorów jestesmy zobowiązani zgłosic się do samego Blacka.

Temat zostaje zamknięty.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez NesterlaK
      Nick oskarżonego: BreakTM Nick oskarżyciela: Nesterlak Powód skargi: Lol dostałem dodatkowo od niego 2 warny za tą samą rzecz , widać jakich doświadczonych macie J@ skoro nawet nie umieją sprawdzić za co mam warny hahahahahahha beka z typa w ogóle z dupy dostał J@ nie wiem jak ktoś taki tutaj może być. Dowody: Spójrzcie na moje warny. Czego oczekujesz: Ściągnięcie 2 warnów z mojego konta i zbanowanie Breaka na wieki wieków amen. Robię kupę na hejty , pozdro 600 XDDD
    • Przez Lewy.
      Nick oskarżonego:Break
      Nick oskarżyciela:TajFuN
      Powód skargi: Od kiedy fb podlega forum?
      Dowody: Zbędne, mozna zauwazyc w temacie napisanym przez break'a
       Czego oczekujesz: ogarniecia sie !
      Ktos mi powie od kiedy fb podlega forum? To sie robi smieszne. Majster obraza mnie na gg i co mam tutaj to wstawic i zabierzemy mu range bo pozartowal? Facebook to jest prywatnosc. Mam prawo pisac tam co chce, a werka ma prawo zglosic to na fejsie, a nie na forum. Złamałem regulamin? to złamalem na facebooku a nie na forum. Zrozumcie ludzie, to co ja robie w realu i na facebooku nie podlega forum ! Jest zasada, ze klotnie sie przenosi na pw, a moze jednak nie ma takiej o to zasady jak i sprawiedliwosci na tej sieci. Dajmy sobie na looz czyli jako moderator obowiązuje się temu ,że mam zakaz przeklinania i td nawet na facebooku? Mam prawo pisac tam co chce i do kogo chce. Nie wiem serio, te zasady tutaj robia sie smieszne. Black zrob cos z tym ! To jest FORUM a nie FACEBOOK. Moge pisac tam, ze kogos kocham, nienawidze, moge przeklinac i moge szanowac ! szacunek to ja mam tutaj wydaje mi sie 100%. PW ( prywatna wiadomosc)
      Ktos kogos obraza na team speaku cs starej szkoly? dostaje bana na ts, a nie na forum -.-
      facebook to facebook, real to real, a forum to kurde forum !
      PS Nie plakusiam o to ze zabierzesz mi rangi bo to tylko kolor i uprawnienia, pisze tutaj to po to, zeby na tej sieci zagoscila sprawiedliwosc i normalne zasady.
      Pozdrawiam,
      Mateusz.

       
    • Przez Break.
      Kilka filmików które mi pomogły dość dawno ... 
      Filmy dość stare ale nie wszyscy o tym wiedzą , 
       
      1.

      iframe width="459" height="344" src="https://www.youtube.com/embed/6CfUcSBgirg?feature=oembed" frameborder="0">  
      2.

      iframe width="459" height="344" src="https://www.youtube.com/embed/qkAh8Ftc7K0?feature=oembed" frameborder="0">  
      3.

      iframe width="480" height="270" src="https://www.youtube.com/embed/hunavwv3n4Q?feature=oembed" frameborder="0">  
      4.

      iframe width="480" height="270" src="https://www.youtube.com/embed/videoseries?list=PL33F2D4F8B40C9C87" frameborder="0">  
      5.

      iframe width="480" height="270" src="https://www.youtube.com/embed/videoseries?list=PL33F2D4F8B40C9C87" frameborder="0">  
      6.

      iframe width="459" height="344" src="https://www.youtube.com/embed/videoseries?list=PL33F2D4F8B40C9C87" frameborder="0">  
      sam często sobie oglądam raz na miesiąc hihih ...
       
       
       
       
       
       
    • Przez Patatajnik
      iframe width="480" height="270" src="https://www.youtube.com/embed/SJezeUzDeLQ?feature=oembed" frameborder="0">
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...