Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

(outsider}

złodziej nieśmiertelnikow

Polecane posty

uwaga 20.07.2015 w godzinach 16-17 koleś o nicku gixter wyczyścił połowie graczy z servera nieśmiertelniki dostał bana od Browara ale niesmiertelniki pewnie przepadną pytanie tylko jak to zrobil bo na czacie lecialo tylko gracz XXXX przekazał XXX nieśmiertelników użytkownikowi Gixter :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi ukradł tylko 700 ns coś koło tego ;) 
Ale co zrobić , postaramy się wprowadzić jakieś zabezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co do coda, to sprawa jest taka, ze wbije dany poziom i dodaje punkty np "doswiadczenie" a jak juz wyjde i wejde na nowo to poziom jest a punkty ktore dodalem nie ma 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem POGRATULOWAĆ pomysłu wprowadzenia opcji dawania nieśmiertelników, jest naprawdę bardzo potrzebna... :/ Jak dla mnie pomysł bez sensu, bo jak widać po postach złodzieje grasują. Wiadomo to tylko gra, ale ja gram tak, że co 500ns przerzucam sobie poziom na różne klasy, żeby pograć sobie kim mam ochotę. Widzę trzy opcje:
1. Usunięcie tej komendy.
2. Wprowadzenie hasła na nick.
3. Usunięcie nieśmiertelników.

Edytowane przez M.S.S.M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drodzy użytkownicy , po obgadaniu sprawy z H@ doszliśmy do wniosku że obecnie należy wkupić vip jest to koszt 3 zł , a dużo pomaga podczas gry . Wprowadzimy także limit dziennej sumy przekazywania nieśmiertelników z jednego konta na drugie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...