Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam wszystkich.

Mam jeden problem odnośnie Scrennów. Ja szukałam ostatnio całą noc i dzień i nigdzie ich nie znalazłam.Może lepiej zrobić tak,że odinstalować od nowa Counter Strike 1.6 i zainstalować ponownie,ale czy to da to nwm. Wiem dostaje cały czas bany,ale to nie moja wina.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda na aktywnym nie mozesz wchodzic.

Były bugi ze screenami, czarne obrazy, albo po prostu ich brak. Miałem przypadek jak andzia w cs 1.6 v52.

Może dajmy jej szansę i oglądnijmy demko jak gra i czy jest po prostu czysta? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Załóż sobie konto na steam, jak będziesz wchodziła na c-sa (n's), ale będziesz aktywna na steamie to przynajmniej będzie wiadomo, że to Ty dostałaś ss'y itp . ;d Podobno (z tego co słyszałem) wchodzą podszywki z twoim nickiem i biegają sobie odpaleni więc... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo , Agnieszka robiła Ci Screny ,a  z tego co powiedział świadek byłaś to Ty na sto procent bo rozmawiałaś przez mikro , dlatego dostajesz bany za aktywny . Wczoraj Ci dałem bana " aktywny wyjaśnij na forum " Nie wyjaśniłaś i dzisiaj weszłaś . Lubię Cię ale teraz to nie może być brane pod uwagę ponieważ trzeba traktować wszystkich tak samo . 

Madzia pisała mi że wyjaśniała Ci gdzie są screny lecz zero reakcji z twojej strony niby nie mogłaś ich znaleźć trochę dziwne że akurat Tobie screnów nie zrobiło , jak wszystkim robi normalnie , przepraszam nie wierzę w przypadki . 

 

Myślę że tutaj zadecyduje kochany h@ co z tobą dalej zrobić.

Edytowane przez Break.™

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze wyjde zna złożę ale ja tez nie jestem za tym. Wyjasnialam Ci przez godzine i poinformowalam Cie ze mimo ze mozesz teoretycznie wejsc na serwa (zmienne ip) to nie powinnas tego robic bo masz bana i bedziesz otrzymywac bana. Zlekcewazylas to. Z tego co kojarze GZEH dal jej ssy ale teraz to nie jest istotne. Black tqkze zostal poinformowany o sytuacji i napisal mi ze on w to nie wierzy, ze nie masz tyvh ssow wiec mysle ze wszystko zostalo wyjasnione. Moglas takze od razu napisac ze masz taki problem nie byloby problemu a minelo juz dosc sporo czasu od tego. Wiec sorry ale gracze sa traktowani rowno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak , po obgadaniu sprawy z H@ , doszliśmy do wniosku iż wyślę kilka dem do naszego znajomego Seeeeeettt'a który jest najlepszym oraz głównym sędzią na BlackListed.pl Jeżeli on uzna że jednak na czymś grałaś wh czy coś , nie będzie ub . Po drugie wgl nie powinniśmy interweniować ze względu na aktywny , bo nie postarałaś się i nie napisałaś wyjaśnienia na forum tylko wchodziłaś na grę . 

Także temat obecnie zawieszę po otrzymaniu recenzji od settta , wszystko tutaj napiszę pozdrawiam Szymon.

 

                                 Opis Demka oraz link do niego .
Demko and .
1 minuta 50 sekund  - ładne mierzenie przez ścianę lecąc z gali .
2 minuty 30 sekund - wychodzi z trupa zanim wyjdzie strzela w okno .
 
Demko and2 
3 minuty 45 sekund - ładne mierzenie akcja anarchia 
6 minuta -  wychodzi z trupa górnego na b , patrzy prawo przez scianę i skrzynie gdzie zazwyczaj kampi ct i leci dalej nawet nie strzeliła  bo tam nikogo nie było.
6 minut 58 sekund - Gracz leci z gali , i patrzy ładnie przez ścianę mierzy graczy przy anarchi 
 
 
To powinno wystarczyć więcej nie oglądałem bo to jest śmietanka czystego wh . 
Czekam na wypowiedź settta jak tylko zobaczy oraz odpisze wstawię jego opinię .
 
Pozdrawiam Szymon
 

 

Edytowane przez Break.™

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

byłam przy uzgadnianiu w pełni się zgadzam 2 razy ssy dostałaś i za kazdym razem czitowałaś :) przynajmniej byś się nie ośmieszła pisać temat zmarnowałam godzine tłumacząc Ci coś, o czym miałaś pojęcie ;) Ewidentne wh i jeszcz wchodzisz na aktywnym wstyd po prostu.

Edytowane przez WhaT's up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez gabana
      [AMXBans] Zbanowany przez Admina: soniak
      [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Cs-StaraSzkola.pl
      [AMXBans] Powod: 'Wstaw zrzuty ekranu na Cs-StaraSzkola.pl'
      [AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
      [AMXBans] Twoj SteamID: 'VALVE_0:4:1604118222'
      [AMXBans] Twoje IP: '37.47.1
      nick : Gabana
      de_rats_13370002.bmp
      de_rats_13370003.bmp
      de_rats_13370001.bmp
      de_rats_13370000.bmp
      de_rats_13370004.bmp
    • Przez SILVER ;)
      Twój nick z gry:  SILVER
      SteamID ; VALVE_0:4:942044405
      Adres IP — 83.11.16.217.
      Kiedy zbanowany (12.01.2018 GODZ 18;34
      Powód bana:  Wstaw zrzuty ekranu na Cs-StaraSzkola.pl
      Link do zrzutów ekranu:http://www44.zippyshare.com/v/rp670FZw/file.html
    • Przez Smike :)
      Twój nick z gry:Smike
      Twój SteamID:STEAM_0:1:161346630
      Twoje IP:31.175.206.18
      Kiedy zbanowany (data + godzina):09.09.2017 - 11:39:02
      Powód bana:"Wstaw zrzuty ekranu na Cs-StaraSzkola.pl"
      Link do zrzutów ekranu:http://www85.zippyshare.com/v/2pd35Peo/file.html
    • Przez AcTIV
      Twój nick z gry:  AcTIV
      Twój SteamID:   VALVE_0:4:1370081078'
      Twoje IP:  213.108.15.10
      Kiedy zbanowany (data + godzina): 05.09.2017 16:45
      Powód bana:  Wstaw zrzuty ekranu na Cs-StaraSzkola.pl
      Link do zrzutów ekranu:  http://www111.zippyshare.com/v/Vqjx3PvW/file.html
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...