Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Sn1CkY

samowolka kakusia

Polecane posty

Nick oskarżonego: Kakus
Nick oskarżyciela: Papa Smurf
Powód skargi: Kakus usunął sobie nadanego warna prze mnie.
Dowody: ma 0 warnów w profilu, nikt nie nadal mu "-1" wartości warna, a w dziale prośby o unwarna nie widnieje jego temat, gdzie ktoś mu nadaje unwarna.
Czego oczekujesz: Myślę, że degradacja była by adekwatna, ponieważ patatajnik za takie coś dostał degradację, w dodatku ostatnio kakuaś stracił m@ i dostał od blacka ostatnią szansę, a tutaj takie coś? Dodam jeszcze od siebie to, że rozdaje śmieszne warny, które nie powinny mieć miejsca, sprawa browarka, black (H@) pozwolił używać randamowego przekleństwa na SB i za to nie możemy dawać warnów.
Edytowane przez ✪ Papa Smurf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warn został odrobiony za pomocą wysłanego smsarrow-10x10.png, potwierdzenie u KarQ.

Po za tym patatajnik nie został zdegradowany za takie cos tylko sam chciał degradacji. :d

74851090042913766331.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Papa smerf , Black tak powiedział na TS ? A świadkowie ? Nikt tego nie słyszał dlaczego mamy wierzyć ? 

Po dwa regulamin co mówi ? Nie wolno przeklinać .. :):) sprostujcie regulamin i będzie git . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Break pisalem Ci jaka byla sytuacja i za co dostalem warna.Dostalem warna bo myslalem,ze tu tez jest ta emotka.

 

Moim zdaniem moderator nie powinien sobie sam sciagac.Powinien zaczekac na h@ albo na kogos z wyzszych.

Edytowane przez Browar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skarga sluszna. Kakus wypad :) Sorry, ale za moich czasow to moderator gdyby sciagnal Sobie sam range to wylecialby przez blacka na zbity pysk. A wy Sobie podzwalacie na wszystko. Warna powinien Ci sciagnac ktos wyzszej rangi. A NIE TY SAM SOBIE. Tak samo jakbys sam zamknal na Siebie skarge .. Jedno i to samo .. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze z patatajnikiem była inna sytuacja

Po drugie warn Browarka był słuszny bo przeklął więc o co chodzi? on się odwoływał i nic więc nie rozumiem dlaczego się wtrącasz do tego :) to jest inna sprawa...

ja proponuje dodać punkt do regulaminu, że moderator sam nie moze zdjąc sobie warna którego odrobił. A nawet,że moderatorom warny moze ściągać jedynie j@ lub h@...

aaa i jeszcze jedno Kakuś nie daje warnów za byle co tylko trzeba sobie zasłużyć ;)

Edytowane przez WhaT's up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po kiego dodawac taki punkt do regulaminu ? To chyba rzeczywiste ze nie ma prawa tego moderator robic. Lotka tak jak to kiedys black wyrzucal za takie cos ludzi tak i teraz powinien to robic.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widocznie tego nie wiedzą... jest napisane są dowody nie ma? nie ma dowodów. Uwierz, że czasem lepiej się potrudzić i dopisać to niż mają być takie akcje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha ! Przepraszam bardzo, ale jesli w takiej kwestii nie mieli pojecia ze nie moga sami zdejmowac Sobie warna. To juz powinien wyleciec. To chyba logiczne wiec nie rozsmieszaj mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uspokój się okej? nie ma punktu w regulaminie rozumiem jakby tego warna nie odrobił ale odrobił więc teoretycznie mógł ściągnąć warna po odrobieniu, poniewaz regulamin nie zabrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widocznie muszą mieć to napisane, żeby wiedzieć co mają robić a co nie..  ja nie amm zamiaru go bronić bo faktycznie sam tego nei powinien robic tak jak moderator nie moze zamknąć skargi na siebie.. ale skoro juz tak sie dzieje to dla świętego spokoju niech to dopiszą... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sciagalem sobie sam warna -.- KarQ mi go sciagnal, nie mozecie go zapytac? 
Robicie tutaj spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu bezsensowna skarga, zamiast zaciągnąć informacji wcześniej to lepiej napisać skargę i robić spam na forum. Ręce opadają.

Kakuś odrobił warna wysyłając SMS. Wszystko mam na PW..

Zamykam i apeluje o logiczne myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...