Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Pan Forumowy

Uwaga w strone administratorow serwera DD2.

Polecane posty

Witam ! Pisze ten post, poniewaz mysle ze przydalby sie lekki opieprz na innych moich kolegow ktorzy rowniez maja range Admina na serwerze Only DD2. Gdy gram, zawsze. Ale to zawsze widze. Ze administracja spami na @@. Po co to ? Nie lepiej pisac normalnie na chacie ? Trzeba spamic milion razy @@ Siema ? Mysle ze to przeszkadza nie tylko mi w grze ale rowniez i graczom. Bo prosze sie nie zapominac @@ nie jest od pisania wiadomosci zwyklych. Tylko od informowania graczy. Ze np zglaszamy cheatera na u@ czy tez mozna kogos w ten sposob kogos pouczyc. A nie jak ja widze co chwile ktos spami na @@ i pisze sobie zwykle wiadomosci. Ktos pisze na chacie a on zamiast odpisac normalnie. Bo np wiaze sie temat gry. To on spami na @@ i widze to nie raz gracze pisali by przestac bo oni np nie widza. Tak wiec prosilbym o pisanie na @@ Tylko WAZNYCH informacji dotyczacych gry na NASZYM serwerze. Dziekuje i pozdrawiam <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem istnieje komenda amx_psay "nick odbiorcy" "wiadmość" , popieram kolegę wyżej, dosyć często widać spam na hudzie szczególnie przez nowych adminów "bo chcą sobie popisać lub zaszpanować" sugeruję też wprowadzenie "testów na admina" polegających na sprawdzeniu wiedzy administratorów na temat komend amxx bo jak widać to co piszą w podaniu nie zawsze jest prawdą. A efekt tego właśnie widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram kolege. Jesli sie pisze na @@ to cziter odrazu widzi ze jest admin i wylacza/ukrywa/wychodzi z serwa . Sam juz nie raz zwracalem o to uwage innym kolegom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cheter ? Niezbyt mądra osoba za zwyczaj dzieciak któremu w życiu się nie udaje to wchodzi odpalony na serwery by się wyżyć w internecie . Takie moje małe zdanie sam nie raz pisze na y@ , a chety i tak nie wyłączają ? Dlaczego - ponieważ myślą że dobrze się maskują i nikt ich nie wykryje . 

Jeżeli dany oszust wyjdzie lub wyłączy wcześniej czy później wpadnie i tak dostanie bana . Ja bym bardziej uczepił się niektórych adminów którzy wgl nie banują jak widzą oszustów , nie raz miałem taki przypadek . Wchodzę na serwer , a tam latają odpały . Widzę że admin jest i nic nie robi ! Woli wbić staty . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie kolega ma racje to przeszkadza... powinno sie pisac tylko o waznych sprawach upomnienia informacje dotyczace gry itp.

Ale break tez ma racje. Malo ktory cziter wychodzi gdy widzi ze jest admin (sa to najczesciej cziterzy ktorzy maja pakiecik chociaz nie zawsze bo raczej zmienne ip sie pojawia) dolaczam sie do prosby :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram, HuD jest od informowania graczy, a nie luźnych rozmów, od pisania sobie z jakimś graczem jest say, albo amx_psay "nick" "treść wiadomości"

Popieram Nospheratos, aby były testy na Admina DD2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do testa , to powiem tyle że to głupota ! Ciekawe kto będzie sprawdzał adminów nowych czy się nadaje czy nie . 

Po daw admin też nie może być sztywniakiem i zachowywać się jak jakiś nudny debil . 

Admin ma być dla graczy , admin jest do zabawy i do trzymania porządku , wczoraj sobie napisałem na say@ Dzien dobry , i dostalem opieprz za to , bez przesady troszkę bo spinacie się o gówno tak naprawdę . Wiadome by nie spamować notorycznie ale czasem można coś napisać , jak mi spami 10 typa o cheterach to odposuje na say@ bo nei będę do każdego po kolei pisał ;/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Break ale skoro taki admin wchodzi w google sobie wpisze komendy do cs 1.6 to praktycznie uzywa tylko 3 komend (przewaznie amx_ban, say oraz inne komendy zawarte w menu) gdzie na serwerze powinno sie znać min 40 komend w tym pw do gracza (moim zdaniem to podstawa) juz pomijam sam fakt Hud'a ale z pośród 40 komend powinien taki ów admin opanować min 30 zwłaszcza że pisze w podaniu skale 4/5 np a nie potrafi pw do gracza wysłać czy zbanować na CFG, jeśli nie testy to zamieścić jakiś punkt o poziomie znajomości komend bo to co niektórzy admini wyprawiają to po prostu śmiechu warte (tyczy się wszystkich serwerów, dd2 to nie wyjątek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A widzisz , moim zdaniem admini używają tylko tego bind "klawisz" "amxmodmenu" Gdybyśmy zrobili teraz na znajomość komend większość by musiała odejść .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie, wystarczy zamieścić w wymaganiach czy coś odpowiedni punkt czy poszczególne komendy ad amxx, następnie po każdym rozpatrzonym pozytywnie podaniu taki ów admin musi się z tym zapoznać i "podpisać" pod tym. Sam mogę podesłać czy stworzyć takie cuś i podesłać H@. I Już bd jakiś + w znajomości amxx. No ale tu teraz trzeba czekać na wypowiedź administracji bo my tu możemy sobie spamować a na serwerze będzie dalej to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z calym szacunkiem ale to debilny pomysł. Robicie z tego afere.komende zawsze mozna sprawdzic nikt nie musi znać wszystkich na pamiec wystarczy kilka najpotrzebniejszych .

Cirkawa jestem kto ci bedzie robil takie testy adminom bo sie zaloze ze nikomu sie nie bd chcialo. Po prostu wprowadzic do regulaminu admina zakaz spamowania na@@ i po problemir jak admin bedzie naduzywal to wyjazd bo to utrudnia gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat podsyłam do blacka z propozycją dodania do regulaminu zakazu spamowania na @@, gdyż robi się tutaj nie potrzebny spam.
Dodam również propozycję o testy dla adminów jak nie którzy tutaj chcieli, ale myslę, iż ta druga propozycja zostanie negatywnie rozpatrzona.

Temat zostaje zamknięty.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...