Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

KarQ

[WAŻNE] Dział HydePark

Polecane posty

W dniu dzisiejszym zostało wyłączone naliczanie postów w dziale HydePark i jego poddziałach. Co to oznacza? Oznacza to tylko tyle, że każdy temat, każdy post nie będzie się naliczał do naszego konta. HydePark jest częścią forum, która jest przeznaczona, abyście mogli się troszkę zrelaksować itp. więc w dniu dzisiejszym można pisać ile się chce jednakże proszę o to aby zachować rozsądek, bo jeżeli ktoś będzie przesadzał to i warna wyłapie.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez This Is It
      Witam pisał temat o utracenie Admina na mapie dd2 nikt się tym nie zajął do dnia dzisiejszego pisałem też do właściciela serwera BlackDead odesłał mnie do Pimp517 który też mi nie pomógł wchodzi na forum lecz wiadomości nie odczytuje i nie odpisuję nie chce tu nikogo palcami  wytykać ale jak dla mnie Pimp nic nie robi proste przykłady zaniedbane dd2 komendy typu /vip , /vips , /sklep nie działają nie od dziś chciałem pomagać serwerowi lecz wiadomości PW są olewane takie rzeczy powinny być załatwiane od ręki ! jeśli nikt z was nie ma czasu pomóc mnie i odnowić funkcję pełnienia Admina proszę również zabrać mi kolor który posiadam bo to jest bez sensu czekam na konkretne wypowiedzi w tym temacie i mam nadzieję ze sprawę sfinalizuję pomyślnie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...