Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

K!LL3R3K

Długość mapy

Polecane posty

To fakt. 

I albo Black zmienił już czas trwania mapy albo jej długość jest uzależniona od pory dnia.

Teraz rano mapka trwa 15 minut, wieczorem tak jak napisał Killerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

  • Podobna zawartość

    • Przez LEONARDINIO
      Witam serdecznie  chciałem wam powiedzieć abyście zmienili te mapy na pb bo przez połowę map kraszuje się cs i cholera jasna krew nagła zalewa gdy trzeba resetować komputer a poza tym część moich znajomych również odczuwa ten problem i szczerze mówiąc nie idzie grać na serwie przez to dlatego proszę o szybką reakcję jak i usunięcie  szkodliwych map.
      Będę wdzięczny jak i większość graczy gdy ogarniecie ten problem.
    • Przez Headshot13
      Jest to mój pierwszy post, więc witam serdecznie wszystkich.
      Ostatnio zmodowałem sobie cs 1.6 (broń,postacie, mapy w wysokiej rozdzielczości), chciałbym mieć nowe mapy, lecz nie znalazłem map w wysokiej rozdzielczości. Istnieją jakieś paczki nowych map w hd (albo w FullHD) ? Albo jakieś łatwe sposoby przerobienia zwykłych map ? Byłbym wdzięczny za odpowiedź.
      Pozdrawiam
    • Przez Mefik
      Witam proponuję zmienić czas gry 1 mapy z 45 minut na 25 ponieważ po 20 minutach się już nudzi grać tą samą mapę.
    • Przez K!LL3R3K
      Witam, chciałbym zgłosić, że na koniec mapy trzech najlepszych graczy dostaje po 3, 2 i 1 PD zamiast 300, 200 i 100 PD. 
      Proszę o naprawienie tego
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...