Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

PumaSs

[Odbanowany] PumaSs po raz 6

Polecane posty

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez SEBA (Bajwol)
      [AMXBans] =============================================== 
      [AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
      [AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
      [AMXBans] Zbanowany Nick: SEBA 
      [AMXBans] Powod: 'Wstaw zrzuty ekranu na Cs-StaraSzkola.pl' 
      [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ cs-staraszkola.pl 
      [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_3:0:1766212663' 
      [AMXBans] Twoje IP: '79.185.188.220' 
      [AMXBans] ======================================
      Link do ssow: http://www18.zippyshare.com/v/BY867DsL/file.html

      No nie wierze  2 w topce i znowu ban 8 podajrze nie wiem czy mam plakac czy sie smiac haha a grac gram czysto
    • Przez TreKing`
      Witam wszystkich bardzo serdecznie Tutaj TreKing` Miałem kiedyś krótką przygodę z StarąSzkołą ale zacząłem historie z counter-strike Global Owensiv (jakoś tak to się pisze ) Może mnie pamięta pare osób ze starszej ekipy nie wiem czy jeszcze grają ale na pewno wiedzą ze jestem ten ,,UPIERDLIWY,, . Grałem tylko na CodModzie i nawet mi wychodziło Jeszcze raz Witam serdecznie
    • Przez SignumPL
      Twój nick z gry: SignumPl
      Twój SteamID:
      Twoje IP: SignumPl
      Kiedy zbanowany 25.06.2015 - 16:28:15 ale zostałem zbanowany godzinie  18:28:02 i do 5  tak
      Powód bana: Wstaw zrzuty ekranu na Cs-StaraSzkola.pl
      Link do screenshotów: http://speedy.sh/78gWk/de-dust20007.zip
    • Przez PumaSs
      Witam ponownie,
      Panowie bez jaj... nie było mnie kilka dni. Dzisiaj dopiero miałem czas żeby odpalić cs'a i widzę że dalej ban, wbijam na forum a tu takie cyrki...
       
      Perm za to że screeny nie są co sekunde? No Panowie bez przesady... A czy to moja wina że w takim czasie były robonie? Ja akurat wpływu na to nie mam, zostały zrobione, ok spoko spakowałem je i odrazu wrzuciłem, nie czepiajcie się czegoś czego nie ma.
       
      A jeśli chodzi o padanie godziny to ok, był mój bład miała być godzina 23:11,a  napisałem 21:21 a dlatego że na tutejszym Forum w AMXBans, Szczegóły Bana jest wpisane Wykonano 11.06.2015 - 21:21:30 , kopiując poprostu nie zwróciłem uwagi że jest błąd.
       
      Po za tym był to mój 5 raz kiedy wrzucałem screeny na Wasze forum, zawsze wszystko było sprawnie.
      Proszę o ponowne rozpatrzenie sprawy.
      Pozdrawiam
       
      Twój nick z gry: PumaSs?
      Twój SteamID:
      Twoje IP: 93.176.200.109
      Kiedy zbanowany (data + godzina): 11.06.2015 - 23:21:30
      Powód bana: Wstaw zrzuty ekranu na Cs-StaraSzkola.pl
      Link do screenshotów: http://hosting.cs-st...05880847581.rar
       
      Panowie no bez jaj... proszę o trochę zainteresowania, bo widzę że jest totalna olewka.
      Mógł bym mieć to w nosie i iść pograć na inny serwer bo dość sporo ich jest, ale grywam już od dłuższego czasu i po prostu spodobał mi się klimat na tym serwerze.
      Wydaje mi się że każdemu zaangażowanemu adminowi powinno zależeć na graczach, bo naprawdę to jest dziwna sytuacja, tym bardziej jak już wspominałem (przy wrzucaniu ss po raz 4) patrzę na to okiem Administratora, którym byłem przez okres kilku lat, i mógłbym być do dzisiaj, jednak nie udała się próba reaktywacji serwera. Od marca 2005 zacząłem tam przygodę początkowo jako gracz. Dla nie wierzących zapraszam na www.benden.pl
       
      Mam nadzieję że są tutaj Admini którzy się zainteresują, i można będzie z kimś to wyjaśnić.
      Pozdrawiam
    • Przez PumaSs
      Twój nick z gry: PumaSs?
      Twój SteamID:
      Twoje IP: 93.176.200.109
      Kiedy zbanowany (data + godzina): 11.06.2015 - 21:21:30
      Powód bana: Wstaw zrzuty ekranu na Cs-StaraSzkola.pl
      Link do screenshotów: http://hosting.cs-staraszkola.pl/do.php?filename=143405880847581.rar
       
      Proszę o UnBan
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...