Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć!

 

Chciałbym w tym poście zaproponować usunięcie pluginu cenzury. Moim zdaniem jeżeli ktoś się krótko mówiąc wkurwi, bo deadnie to musi sobie pobluzgać. Co innego jest z wyzywaniem innych graczy za to powinien być normalnie ban + plugin ten jest serio jakiś dziwny bo gdy napisałem "cip cip" (chodziło o dziobanie kurczaka jak to jest określane w bajkach dla dzieci) to cenzura to zblokowała xd. Jeżeli też jesteście za usunięciem cenzury to podpiszcie się tutaj w jakiś sposób pod postem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę wkurza cenzura , utrudnia nawet życie dzisiaj grała osoba na nicku cipciak czy jakoś tak , więc pisze sobie cipciaku , cupcia itp ale wszystko mi cenzura blokowała . Moim zdaniem to jest nie potrzebne chce niech klnie proste . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No potwierdzam na innych serwach takiego pluginu nie ma.

Ktoś przesadza to dostaje bana i tyle w temacie.

Po za tym to jest chore.. napisałem kiedyś ,, chodź Ci powiem '' 

i cenzura.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem za.

 

Jest dużo adminów na serwerze dd2 więc powinni wszystko ogarnąć, cenzura według mnie jest zbędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez BlaQ517
      PatchMoney to plugin do metamoda, który znosi limit posiadanych pieniędzy ($16 000).
      Instalacja:
      1. Umieść pliki z pobranego archiwum na serwerze.
      2. Otwórz plik plugins.ini metamoda znajdujący się w addons/metamod i dodaj do Niego:
      Dla Linux:
      linux addons/patchmoney/patchmoney_mm_i386.soDla Windows:
      win32 addons\patchmoney\patchmoney.dllGotowe
      Aby sprawdzić czy instalacja przebiegła pomyślnie i plugin działa wpisz meta list.
       
      Ustawienia:
      debug = 0 // Debugowanie maxmoney = 50000 // Maksymalna ilość pieniędzy (Nie więcej niż 16 777 215) spectator = 1 // Wyzerować pieniądze po przejściu do obserwatorów choosed = 1 // Wyzerować pieniądze po przejściu do przeciwnej drużyny reset = 1 // Wyzerować pieniądze po restarcie gry (sv_restart 1)  
      PatchMoney 2.2 - Pobrano z Cs-StaraSzkola.pl.rar
    • Przez DEADP00L
      iframe width="459" height="344" src="https://www.youtube.com/embed/N6DK_62HySw?feature=oembed" frameborder="0">  
      Blacku musisz to koniecznie wgrać na serwery
       
    • Przez ProSzymix
      Nazwa: Grenade Trail 1.0
      Autor: Jim
      Opis: plugin dodaje (jak w temacie) kolorową smugę za granatami (jak ustawić kolor poniżej), dzięki niej możemy poznać tor lotu granatu.
      Cvary:
      grenade_tr ( Optymalnie: 2 )
      0 - wcale (oryg. "None")
      1 - losowe (oryg. "Random Colors")
      2 - specyficzny/wybrane (wybierasz za pomocą poniższych cvarów) (oryg. "Nade Specific")
      3 - teamu/druzyny (oryg. "Team Specific")
      grenade_he "255000000" ustaw kolor dla granatu HE (255 000 000 - czerowny)
      grenade_fb "000000255" ustaw kolor dla Flashbang (000 000 255 - niebieski)
      grenade_sg "000255000" ustaw kolor dla Smokegrenade (000 255 000 - zielony)
      Instalacja:
      - Standardowa
      Wymagane Moduły:
      - csx
      Screenshot:


    • Przez C.K.M
      Mam do zaoferowania plugin pod nazwą killstrake potocznie ks
      Plugin mam zrobiony ale co do ss ów będzie cienko
    • Przez WelleR
      Nazwa: Forum
      Autor: f117bomb
      Opis: Gdy wpiszesz będąc na serwerze /forum wyskorzy okienko i pokaże się strona forum lub inna domyślnie cs-staraszkola.pl , aby zmienić domyślną stronę wejdź w plugin forum.sma i znajdź linijke 17 czyli : new default_website[] = "cs-staraszkola.pl" i zmien cs-staraszkola na twój link.
      Komendy: say /forum cs-staraszkola.pl // otwiera strone cs-staraszkola.pl say /forum google.pl // otwiera strone google.pl amx_forum http://www.cs-staraszkola.pl // otwiera stronę cs-staraszkola.pl amx_forum amxx.pl // j/w
      Cvary: brak
      Instalacja: Standardowa <ciach - reklama>
      Moduły: Podstawowe serwera
      Screenshot: ZARAZ dodam
      Wrazie problemów pisz do mnie na PW lub gg: 51691270.
      forum.amxx
      forum.sma
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...