Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Spoko lebek xd no w cs niestety nie blyszczy klasa taka jak ja, ale to i lepiej dla mnie, nic do Cb nie mam, powiedzmy ze spokojny jestes i wyluzowany xdd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

  • Podobna zawartość

    • Przez Break.
      Imię:  Szymon
      Nick: -=Rush3r=-
      Ile masz lat: 23
      Ile grasz w cs`a:  W counter-strika gram około dziesięciu może dwunastu lat.
      Byłeś już administratorem serwera?: Tak, byłem administratorem serwera , jak i posiadałem własną sieć serwerów counter-strike.
      Znajomość amxx w skali od 1do 10: Myślę że mogę sobie dać 9 .
      Masz steam ?(Jeśli tak to daj link do profilu, oraz wklej screen status VAC): Obecnie nie posiadam konta steam ponieważ przestałem grać 2 lata temu w counter-strike , wracam do gry i obecnie jestem na non-steam . Konto mogę założyć jeżeli trzeba lecz zamierzam kupić grę około 10 czerwca , bo mam teraz inne wydatki niż kupowanie counter-strike.
      Posiadasz działający mikrofon: Tak posiadam sprawny mikrofon.
      Płatność (SMS/ Przelew): Wolę przelewem ale sms też mogę .
      Dlaczego ty?:  Więc tak nie będę tutaj pisał tego co każdy czyli "chce wprowadzić  porządek na serwerze" . "chcę banować chetów" itp... składam podanie ponieważ chcę pomóc , gra bardzo dużo graczy , a adminów jest mało dlatego postanowiłem złożyć podanie. Według wymagań podanie powinno być odrzucone , dlaczego ? Nie mam Steam , nie mam stażu na serwerze , ale być może podejdziecie do tego nie patrząc na wymogi tylko patrząc na chęć pomocy . Dziękuje i pozdrawiam -=Rush3r=-. 
      Kontakt GG/Steam lub inny kontakt: Gadu-Gadu 37653192
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...