Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

DEADP00L

Radar dla klasy bądz jako perk !

Polecane posty

Cześć, słuchajcie przed chwilą znalazłem o to taki model, który załączyłem na poniższym screenie. Co do modelu to można by było go wykorzystać jako umiejętność dla klasy, kiedy byśmy stawiali taki radar po czym kliknęli na niego [E] to pokazałoby nam wrogów na radarze i dodatkowo pojawiłby się napis na środku ekranu czy w pobliżu jest jakiś wróg. Oczywiście radaru mogłaby używać cała drużyna.

 

cod.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysl tylko bardziej dla klasy premium ale nie dla calego teamu

 

rozchodzi się o to, że jeśli położysz taki radar to twój team też będzie mógł z niego korzystać, chociażby raz na runde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś była tutaj taka klasa. Chyba telegrafista się nazywał ale nie pamiętam dokładnie. Perk również był ale chyba został usunięty w czasie niedziałania serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Gefallen
      Nazwa Klasy: Hacker
      Broń: HK UMP
      Kondycja: +20
      Health: -10
      Podczas stania nie ruchomo, Gracz z tą klasą będzie się robił coraz mniej widoczny.
      Specjalna umiejętność pod klawiszem C: W polu rażenia 300(+int) graczom zostanie odwrócona konfiguracja poruszania się (W = S, A = D etc etc.) jak i Myszki (LPM = PPM, Odwrócony Ruch myszką)  przez 5 sekund.
       
    • Przez Yaudso
      perk co umozliwia skakanie w powietrzu ( tak jak to ma klasa elitarny strzelec) moze nie 2 razy ale np raz
    • Przez Satis
      Nudziłem się zrobiłem prototyp loga.. Którę będę robił na pokaz, za dużo dałem cxzarnego u góry  ale macie
       

    • Przez EmeK.
      Twój nick z gry: EmeK.
      Twój SteamID: VALVE_0:4:635335413
      Twoje IP:  83.7.224.226.
      Kiedy zbanowany (data + godzina):  20.03.2017r. godzina 18:33 (mniej więcej)
      Powód bana: ' Wstaw zrzuty ekranu na Cs-StaraSzkola.pl '
      Link do zrzutów ekranu:http://www4.zippyshare.com/v/2T2SfIzA/file.html
      Dzieki In4mator
        0
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...