Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Mała zapowiedź co czeka nas w nowym NFS.

 

Mimo to, nowy materiał trochę o nowej grze mówi. Po pierwsze, będzie to reboot serii, a gra po prostu nazywać będzie się Need for Speed i będzie rozgrywać się na terenie sporego miasta - twórcy opisują je jako "mroczne", dodają także przymiotnik "otwarte", co oczywiście oznacza możliwość dowolnej eksploracji. Po drugie, w grze znajdzie się policja oraz rozbudowana warstwa fabularna. Nie zabraknie w niej także "bogatych opcji personalizacji" i "niesamowitego realizmu miejskiej jazdy". Po trzecie, produkcja zmierza w stronę PC, PlayStation 4 oraz Xbox One i dysponuje potężnym silnikiem graficznym, pracuje nad nią natomiast ekipa Ghost Games. Cały materiał, który widzicie na poniższym filmiku, pochodzi bezpośrednio z gry. Nie jest to specjalnie generowana animacja. A to świetne info, bo filmik choć krótki, prezentuje się naprawdę fenomenalnie. Klimatem przypomina trochę Undergrounda, ale o wiele lepiej wyglądającego. Zobaczcie sami.

 

iframe width="480" height="270" src="https://www.youtube.com/embed/0MxVLrYQV8s?feature=oembed" frameborder="0">
Edytowane przez BombAway

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez hades^
      Polecam piosenke a zwłaszcza tym nawet co mają głosniki z bassem 
      Link: 
       
    • Przez BlaQ517

       
      Dostałem na e-maila kupony, które obniżają ceny w chicagovps nawet o 60%.
      Oto one:
      easter35 - 35% zniżki na serwery dedykowane.
      easter60 - 60% zniżki na serwery VPS.

      Oferta, która Mnie najbardziej zainteresowała to VPS OpenVZ Basic za $4.80 rocznie zamiast $12.

      Dodam iż po zakupie serwera VPS OpenVZ Basic dostałem VPS OpenVZ Starter (nie wiem czy to błąd czy wprowadzili nową ofertę i nie zaktualizowali jeszcze cennika) czyli:
      Przestrzeń dyskowa: 15GB
      RAM: 256MB
      Transfer: 500GB

      Podczas zakupu mamy do wyboru 6 lokalizacji (Niestety wszystkie w stanach zjednoczonych).
      Ping z polski to około 100ms. Możecie sprawdzić pingując v2.cs-staraszkola.pl
      Serwery VPS są instalowane na bardzo wydajnym sprzęcie z Intel(R) Xeon(R) CPU E3-1240 V2 (Przynajmniej w Moim przypadku).
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...