Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Trance

Konfiguracja Cs 1.6 help

Polecane posty

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

  • Podobna zawartość

    • Przez BlaQ517
      Włączenie GOTV
       
      Aby włączyć GOTV należy dopisać do lini startowej
      +tv_enable 1 lub do pliku konfiguracyjnego
      tv_enable "1" Konfiguracja GOTV
       
      Konfigurację warto dodać do osobnego pliku konfiguracyjnego np. gotv.cfg, aby został wczytany należy dodać do lini startowej
      +exec gotv.cfg Mój gotv.cfg
      tv_enable "1" // 1 - GOTV włączone, 0 - GOTV wyłączone tv_name "Cs-StaraSzkola.pl [GOTV]" // Nazwa GOTV tv_title "Cs-StaraSzkola.pl [GOTV]" // Tytuł GOTV tv_password "" // Hasło wymagane do połączenia się z serwerem GOTV tv_autorecord "1" // Autoamtyczne nagrywanie tv_debug "0" // Debugowanie tv_maxclients "16" // Maksymalna ilość klientów tv_maxrate "64000" // Maksymalna ilość bajtów na sekundę wysłaną do klienta echo "[Cs-StaraSzkola.pl] gotv.cfg wczytane" Tak skonfigurowane GOTV będzie automatycznie nagrywać dema (w katalogu csgo).
    • Przez p528
      Ustawienie mikrofonu w systemie Windows 7:
      ppm na tray'u, na głośniczek -> Urządzenia nagrywania
      Potem klikamy na nasz mikrofon domyślny, ppm -> właściwości.
      Tutaj nic nie zmieniamy, mamy opcję Użyj tego urządzenia na włączone.
      Następnym krokiem jest kolejna zakładka.
      I tutaj nie wybieramy opcji, "Nasłuchuj tego urządzenia".
      Kolejna zakładka.
      1 suwak - Głośność mikrofonu, musi być na 100%, by cała siła głosu i otoczenia miała naturalne brzmienie, bez harczenia itp.
      2 suwak - zwiększ moc mikrofonu, to znaczy, używamy jej, kiedy nasza karta dźwiękowa jest cicha, jak to z problemami realtek.
      Ja osobiście mam na +20 db, raczej dobrze mnie słychać na komunikatorach typu ts3 itp.
      Ostatnia zakładka
       
      Ustawiamy jak na screen'ie.
       
       
      Teraz tak.
      W Counter Strike'u musimy mieć w config'u niżej podane komendy:
      voice_enable "1" voice_forcemicrecord "1" voice_modenable "1" voice_scale "1" I teraz tak.
       
      Są 2 typy kodeków mikrofonu:
       
      1 - Steam update after 2014 (Steam obecna zaktualizana wersja) - Który generuje się komendą: sv_voicecodec voice_speex
      2 - Steam before 2009 (System kodeku, który jest używany dla non-steam'owych wersji) - Który generuje się komendą: sv_voicecodec voice_miles
       
      Ja osobiście używam tej 2, więc czasami mnie przerywa, wiadomo kodek na podstawce hl1 z 2000 roku.
       
      I teraz druga sprawa.
       
      Należy ustawić naszą jakość kodeku mikrofonu w skali od 1-5.
       
      Ogólnie komenda wygląda tak: sv_voicequality
      1 - 2400 bps (bitrate per second) 2 - 6000 bps (bitrate per second) 3 - 8000 bps (bitrate per second) 4 - 11200 bps (bitrate per second) 5 - 15200 bps (bitrate per second) Czyli nic innego, jak określamy szybkość naszego łącza.
       
      Teraz trochę matematyki i informatyki.
      1 bitrate = 1kb/s (Jednostka Przepływu). 1mb = 1024 kb/s sv_voicequality 1 = 2400 kb/s = 2,34 mb/s
      sv_voicequality 2 = 6000 kb/s = 5,86 mb/s
      sv_voicequality 3 = 8000 kb/s = 7,81 mb/s
      sv_voicequality 4 = 11200 kb/s = 10,94 mb/s
      sv_voicequality 5 = 15200 kb/s = 14,84 mb/s
       
      To jest prędkość internetu, czyli ustawiamy wg szybkości internetu.
      Do pomiaru aktualnej szybkości internetu, proponuję stronę:
      http://www.dslreports.com - Następnie wchodzimy w zakładkę "Speed test".
       
      Wybieramy typ naszego połączenia internetowego.
      Fiber - Światłowód. Cable - Internet, najczęściej modemowy, połączony urządzeniem kablem RJ-45, kabel sieciowy. DSL - Internet Orange Polska. Satelite - Internet ściągany z satelit, z miejsc, w których jest brak dostępu do internetu. WISP - Router połączony za pomocą punktu bezprzewodowego, który tworzy mostek. 4G - Jeden ze standardów przepływu danych sieci komórkowej, LTE-UMTS. Public Wifi - Wifi. Te najpotrzebniejsze.
       
      Kiedy znamy już naszą prędkość internetu, możemy ustawić naszą komendę.
       
    • Przez p528
      Witam.
      W tym poradniku napiszę kilka cennych informacji odnośnie gry, windowsa, oraz innych rzeczy, które umożliwiają swobodną i płynną grę.
       
      Pierwszą rzeczą, którą powinniśmy zrobić, jest oczywiście przywrócić sobie naszego Counter Strike'a, do wersji sprzed aktualizacji, ponieważ jest bardziej płynna, poręczna i bez żadnych dodatkowym niepotrzebnych opcji.
      Aby zainstalować starą wersję Counter Strike'a z 2009 roku, należy:
       
      - Usuwamy pliki z naszego folderu Half Life, domyślnie:
      (Nie usuwamy folderu, tylko jego zawartość).
      C:Program Files (x86)SteamsteamappscommonHalf-Life - Następnie pobieramy 2 pliki z linków niżej.
      http://www8.zippyshare.com/v/35543578/file.html http://www73.zippyshare.com/v/91586913/file.html - Po pobraniu, zaznaczamy oba pliki, klikając prawym przyciskiem, wybieramy opcję "Wypakuj pliki".
      Domyślnie, jako part1 oraz part2, wypakuje nam do jednego folderu, jego zawartość czyli:
      cstrike, gldrv, platform itd. Wklejamy do naszego pustego folderu Half-Life.
       
      - Mamy już starego Counter Strike'a.
       
       
      Przejdźmy teraz do ustawień monitora.
       
      Jak wiecie gry FPP - to nic innego jak Hz-Fps.
      Wyjaśniam skróty.
      FPP - First-Person Perspective (Gra z pierwszej osoby) Hz - Hertz (Jednostka odświeżania) FPS - Frame Per Second (Klatki na sekundę) To znaczy, że aby w grze nie było tearing'u, to znaczy za szybkiego odświeżania przez monitor, ani za wolnego przez kartę graficzną, musimy sobie je dobrze ustawić.
       
      Ogólnie rzecz biorąc, 1 Hz, przypada 1 FPS'owi w grze, do wydajnego płynnego grania.
      Czyli Jeżeli mamy:
      Monitor 60 Hz - 60 FPS w grze Monitor 75 Hz - 75 FPS w grze Monitor 100 Hz - 100 FPS w grze Więcej nie potrzeba nam w tej grze.
       
      Jak sprawdzić ile nasz monitor obsługuje Hz?
      Prawy przycisk na pulpit -> rozdzielczość ekranu -> zaawansowane -> monitor
       
      Ustawiamy najlepiej rozdzielczość w windowsie na jak najmniejszą, ponieważ wyższe rozdzielczości obsługują jedynie 60 Hz.
      I dopiero wchodzimy w te opcję.
       
      U mnie najwyższą wartością jest 75Hz.
       
      Więc jeżeli już to wiemy, czas ustawić parametry startowe.
      Steam -> biblioteka -> prawy przycisk myszy -> właściwości -> ustaw opcję uruchamiania
       
      Nasza komenda: 
      -freq 75 Teraz w grze musimy ustawić 75 FPS'ów.
      Ale nie każdy wie, że Counter Strike'a nie czyta ostatniej klatki, czyli musimy wpisać komendę:
      fps_max 76 Aby płynnie gra nam chodziła, musimy mieć niezbędne komendy internetu w naszym cfg.
       
      rate "25000" cl_updaterate "101" cl_cmdrate "101" ex_interp "0.01" Przejdźmy teraz do Ustawień kart graficznych.
      Omówię Nvidie oraz Radeona.
       
      Ustawienia dla Nvidiii:
       
      - W opcjach Panelu Sterownia Nvidii w zakładce "Wyreguluj ustawienia obrazu, korzystając z"
      Wybieramy opcję: "Stosuj preferencję użytkownika, podkreślając - Jakość".
       
      Następnie przechodzimy do "Zarządzanie ustawieniami 3D" i ustawimy w ten sposób:
       

       
      Reszta nas nie interesuje.
       
      Ustawienia radeona:
       

       

       
      - Jednak jest jedna wada starej wersji cs'a.
      Nie możemy używać opcji find servers.
       
      W tym poradniku to by było wszystko.
      Mam nadzieję, że pomogłem niektórym osobom.
      Życzę miłego grania..
       
      Poradnik wykonany dla 
      cs-staraszkola.pl
    • Przez Trance
      Usunąłem  sobie kartę sieciową i nie mam teraz neta na komputerze. Nie wiem jak to naprawić. Komputer xp.   
       
      Ps: Zły dział? Proszę przenieś,        
    • Przez Trance
      Potrzebuje strony ze skinami go za sms której wiecie że nie oszukują i ją polecacie. Po demna był o tym post ze sprzedają skiny ale ni polecaliscie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...