Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

`Mlody

Kolejny powrót tym razem na dłużej :)

Polecane posty

Witam wszystkich, chyba mnie już wszyscy znają :D Postanowiłem wrócić z powrotem na sieć Cs-StaraSzkola.pl :) Przepraszam za nieobecności, no ale tak wyszło że nie było wgl czasu :c

 

Pozdrawiam `Mlody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez WDSTT
      Czesc, wiele osob moze mnie juz nie znac, Jestem 'starym' bywalcem/moderatorem dd2/moderatorem forum/ubt tej siecii Postanowilem ze powroce, ale tylko na forum. Bo sama gra jaka jest cs juz mi sie przejadla jakis czas temu, no chyba ze jakos mi sie odwidzi Dla osob ktore mnie nie znaja; Mateusz/17 lat/mieszkam w niemczech od juz niedlugo 4 lat. Witam wszystkich, pozdrawiam stare dobre mordeczki ktore ostatnio rownez i wrocily, slyszalem ze ma byc reaktywacja wiec mam nadzieje ze tak bedzie pozdrawiam @AreS DD2 @19Majster@GotuŚ @BlaQ517 innych ktorzy byli tutaj w  2k13/14
    • Przez Szparagan_TM
      Imię: Kuba
      Nick: Szparagan_TM
      Wiek: 18
      Staż w Counter Strike:  około 5 lat
      Byłeś już administratorem serwera?: Tak
      Znajomość amxx (Zgodnie z naszą skalą): 2 3 4
      Link do profilu STEAM: Nie mam 
      Posiadasz działający mikrofon?: Tak
      Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Ostatnio to dużo citerów gra A nie gra admin to myślałem że się przydam
       
      PS. BlaQ517 jak to widzisz to tylko tak albo nie      
      żeby nie było jak przedtem tak a potem nie 
      a i sprawdź tego hakera 
    • Przez Galareta :v
      Witam chciałem ogłosić, że powracam na starąszkołę i będę często zaglądał na serwer.
    • Przez KarQ
      Tym razem Amazon przygotował 22 aplikacje, które wycenił na 50 dolarów. Aby móc je pobrać i skorzystać z promocji należy posiadać zainstalowaną aplikację Amazon Appstore. Kolejnym krokiem jest założenie konta w usłudze Amazonu, chyba że już takowe posiadamy. Ważne, żeby podać dane teleadresowe. Są one niezbędne przy pobieraniu produktów przecenionych na darmowe. Podczas pytania o kartę i płatności możemy użyć przycisku cofania i pominąć ten krok. Aby dodać grę do naszej kolekcji, możemy również skorzystać ze strony internetowej Amazonu.
       
      Aplikacje:   AVG AntiVirus PRO Android Security Alarm Clock Pro Weather Live - Detailed Forecasts and Live Weather Conditions Mirroring360 - AirPlay Receiver tinyCam Monitor PRO for IP Cam AirReceiver Simply Yoga   Gry:   The Bard's Tale Monument Valley Knock-Knock Mystery Case Files: Return to Ravenhearst (Full) Airport Mania 2: Wild Trips Exiles Fantastic 4 In A Row 2 Endless Skater Crazy Rocket Monkey Racing Trouserheart Quell Memento Table Top Racing M.A.C.E. Deep Under the Sky
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...