Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Bastex

Uporczywy User

Polecane posty

[b][color=orange]Mój Nick w grze:[/color][/b] Bastex   /ogjen kurvy

[b][color=yellow]Nick Admina/Gracza:[/color][/b] Typowy Janusz

[b][color=orange]IP oskarżonej osoby:[/color][/b] -

[b][color=yellow]Steam ID oskarżonej osoby:[/color][/b] -

[b][color=orange]Data,godzina, mapa zdarzenia:[/color][/b] 7 Marzec, ok 15.20, kilka dni wcześniej również

[b][color=yellow]Opis Sytuacji:[/color][/b]  Szanowny Typowy Janusz daje mi "kicki" i bany za nick, zazwyczaj kiedy ma nie najlepsze staty, bywało że grałem całe mapki z nim. Powodem jest zazwyczaj "zmień nick" lub "wulgaryzmy w nicku", ale bywał też powód "ogarnij się i wróć" gdyż zacząłem wątpić w jego umiejętności związane z adminowaniem i znajomością amx, pisał do mnie, że sprawdza gracza (informując go o tym) a mógł użyć chociażby komendy "amx_psay" oraz druga sytuacja, zmiana mapy bez vote, sam podjął decyzję, podał jedynie mapki do wyboru. Ale moja skarga tyczy się tych banów i "kicków". Czy mój nick naprawdę zawiera wulgaryzm? Podawałem go we wcześniejszych tematach na forum, grałem bardzo długo na serwerze, w top15 byłem i nikt nie miał problemu. Jest to nazwa klanu, w którym dawniej grałem i który nadal bardzo szanuję oraz litera V to nie W. O wypowiedzi prosiłbym osoby wyższe rangą.. Pozdrawiam :)

[b][color=orange]Ewentualne dowody w postaci SS/demka:[/color][/b] Wycinek z konsoli "[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Powod: 'Wulgaryzm w nicku zmien go next ban 5 min'
[AMXBans] Dlugosc bana: '1 minuta'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:3354041'
[AMXBans] Twoje IP: '94.40.45.116'
[AMXBans] ===============================================
gggg killed Moris<3> <5> with m4a1
Kicked by Console:  Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.
Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole."

[b][color=yellow]O co prosisz:[/color][/b] Karę dla admina bądź rekompensatę dla mnie za stracone przedmioty, nerwy i czas. Osoba nie nadaje się na admina!

 

 

@ Kaleczysz nasz język, ziom. Pouczanie Cię, to nie cwaniakowanie czy pyskowanie, po prostu udowodniłem Ci, że nie znasz odpowiednio amx.

 

2@ Widzę, że zainteresowanie H@ czy jakiegoś opiekuna serwera jest idealne.. "Troska o graczy czy materializm?"

Edytowane przez Bastex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnego razu nawet napisałem PROSZĘ zmień nick a ty nic.

Koło du..py ci to lata.

I nie jak masz najlepsze staty tylko jak już  zaczynasz cwaniakować i pyskować.

A zmianę to nie ja dokonałem tylko 2 admin. Na to dowodów nie masz, a 2 admin napisał że to on więc nie zwalaj na mnie.

A co do napisania do Cb siedziałem na spec. i obserwowałem a ty prułeś się do mnie o slota a server nie był full. 

Edytowane przez mixvol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...