Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

m3a1

Skarga na Don't Stop Belevin

Polecane posty

Mój Nick w grze: m3a1

Nick Admina/Gracza: Don't Stop Belevin

Data,godzina, mapa zdarzenia: 18:35, de_rats1337

Opis Sytuacji: Admin CO MAPę daje vote na zmianę bo mu nie pasuje -.- nie można pograć bo ciągle cię przenosi na inną, co 2-3 minuty vote i to jest chyba chorę, dodatkowo wczoraj (na hltv pewnie jest) zbanował gracza na 5minut z powodem "Czitowanie" a jak potem się okazało to był jego brat dlatego tak zrobił -.- (sam napisał to) potem jak pytałem wtf to gadał że się pomylił (był ten gracz wtedy) to napisałem że teraz go może zbanować skoro wie że coś ma... Dodatkowo co 30sekund leci na środku info "PISZ NA U@" -.-

Ewentualne dowody w postaci SS/demka:-

O co prosisz: Najchętniej o zdjęcie admina ale to dla was kasa więc tego nie zrobicie więc proponuje jedną na 3 naganne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba coś ci się pomyliło... Nic takiego nie miało miejsca. Serwer się crashował i po chwili zmieniało mapę na westwooda. Nie masz żadnych dowodów. A to, że co jakiś czas Don't piszę coś typu "cheatów zgłaszamy na U@" to żaden problem, a jest wręcz wskazane bo co chwila ktoś piszę na say'u " ... ma wh banuj!" Według mnie skarga bezpodstawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chcialem zbanowac go za czitowanie tylko za chodzenie po txt bylo to na wiosce ... nie mam nic wiencej do dodania(to co napisales ze mapy sie zmieniaja co 2-3 min to sa crash'e servera nie vote )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

To jest możliwe,że są często crashe i dalego zmieniają się mapy..No,ale ten ban na 5 min za Cheatowanie to Mnie rozwalił to,że to twój brat nie znaczy,że masz się bawić adminem nie po to go dostałeś,żeby się nim bawić jeszcze jedna taka skarga,a porozmawiasz sobie z Blackiem i prawdopodobnie stracisz admina ;)

Skarga słuszna

/zamykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomośc wygenerowana automatycznie.

Ten temat zostal zamkniety przez administratora lub moderatora.

Powód: Problem zostal rozwiązany

Jeśli sie z tym nie zgadzasz, zgłoś to moderatorowi lub administratorowi.

Z pozdrowieniami,

Zespol Cs-StaraSzkola.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...