Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

kiwi81

Jane ub

Polecane posty

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez kiwi81
      Twój nick z gry: Jane
      Twój SteamID: STEAM_0 : 0 : 96194931
      Twoje IP: 89.228.149.151
      Kiedy zbanowany 25.02.15 okolo 11:44
      Powód bana: ' podszywka '
      Link do screenshotów: brak
    • Przez kiwi81
      Twój nick z gry: Jane
      Twój SteamID: STEAM_0 : 0 : 96194931
      Twoje IP: 89.228.149.151
      Kiedy zbanowany 19.02.2015 po 20:30
      Powód bana: demko ( hltv ) do obejrzenia na forum
      Link do screenshotów:

      Prosze o wyjasnienie sprawy... Jakie demko (tj. czas i skad mozna je sciagnac w sprawach technicznych nie jestem mocny) opis przez admina oraz mozliwosc ustosunkowania sie do tego... Oraz chcialbym pozdrowic Ziemniaka ktory za cel honoru postawil sobie znalesc cos czego nie ma. I pytanie nie zwiazane z moja sprawa. Sa prowadzone statystyki (moze warto zaczac) ile z tych banow jest trafionych. Z ilosci UB jakie mozna zaopserwoac to znikoma ilosc. Wniosek rozdawac admina z rozwaga a nie napalonym 20 latka... Moze powinienem nagrac od demko swoje gdzie bedzie widac moja osobe i gre wtedy bedzie czarno na bialym widac pomylke admina. Pozdrawiam
    • Przez NaB
      demko z dnia 2015-02-10 godziny 17:03 do 17:30
      [b]Twój nick:[/b]NooB
      [b]Nick oskarżonego:[/b] Jane

      [b]Serwer:[/b] only DD2

      [b]Mapa:[/b] DD2

      [b]STEAM ID/IP:[/b]

      [b]Rodzaj cheata:[/b] WH

      [b]Dowody:[/b]
       
       
      19 minuta demka akcja na gali ewidentne wh 
      gracz ucieka z gali jane juz wcelowany przez ścianę i wychodzi na niego potem gracz ucieka na respawn ct a jane dalej przez sciane wcelowany 
      moim zdaniem nie gra caly czas na wh tylko czasem wlaczy i wylaczy 
      pozdr NooB
    • Przez kiwi81
      Twój nick z gry: Jane
      Twój SteamID: STEAM_0:0:96194931
      Twoje IP: 89.228.144.110
      Kiedy zbanowany 19.01.2015 17:27/28
      Powód bana: Wstaw ssy na cs-staraszkola.pl
      Link do screenshotów:http://hosting.cs-staraszkola.pl/do.php?filename=142168538334941.rar



      Mam jeszcze pytanie do admina banujacego lub innego chcacego mi przyblizyc ta tajemnice a mianowicie, czy ban byl spowodowany czyms niepokojacym, czy dostalem go tak dla sprawdzenia. Zawsze chetnie poddaje sie kontroli bo uwazam ze cziterstwo trzeba tepic,karac! Jednak w sytuacji kiedy jestem rozegrany zostaje to brutalnie przerwane... Nie ma takiego dzialanie podczas gry takich graczy jak chocby omerta gang czy wczuta a robia akcje o niebo lepsze. Wiec jak jest z tymi banami? Dziekuje za odpowiedz z gory i pozdrawiam Jane.
       
      Każdy admin ma prawo sprawdzić gracza. Być może podejrzanie grałeś i admin chciał Cię dla pewności sprawdzić.
      // Zajarany
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...