Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

MiCHal1

Propozycja | Rynek na serwerze COD|

Polecane posty

Przydałoby się takie coś , że wpisujesz na say'u /rynek i tam możesz spredawać swoje przedmioty za dowolną ilość ns , a także kupować przedmioty wystawione przez innych graczy . 

Grałem na pewny serwerze na którym był taki plugin i był bardo fajny . 

 

Z góry dziękuje :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak byłbym na TAK ! Np. perk "Premium", na pewno chodziłby po dużo nieśmiertelników. Grałem na serwerze gdzie był ten rynek i jest to bardzo fajne. Do tego rynek urozmaiciłby grę graczom, ponieważ mogliby inaczej zdobyć nieśmiertelniki, a także wykorzystać większą ilość. Tyle ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Gefallen
      Nazwa Klasy: Hacker
      Broń: HK UMP
      Kondycja: +20
      Health: -10
      Podczas stania nie ruchomo, Gracz z tą klasą będzie się robił coraz mniej widoczny.
      Specjalna umiejętność pod klawiszem C: W polu rażenia 300(+int) graczom zostanie odwrócona konfiguracja poruszania się (W = S, A = D etc etc.) jak i Myszki (LPM = PPM, Odwrócony Ruch myszką)  przez 5 sekund.
       
    • Przez BlaQ517
      Changelog - Zmiany na serwerze only de_dust2
       
      30.01.2018
       
       
    • Przez Satis
      Cześć, jak wiecie lub nie tworzymy serwer minecraft. Serwer w 80% jest skonczony zostały małe drobiazgi takie jak tabela, mapa, czy pare pluginów. Szukamy testerów, oraz osób które ogarniaja skrypty,pluginy. Niech zgłaszają się tutaj, a my wybierzemy potencjalne osoby.. //Za Pozwoleniem.
    • Przez YsIo
      Kiedyś proponowałem black'owi pewien pomysł, mianowicie co byś Cię powiedzieli aby do coda dodać dm ? Oczywiście to by się wiązało z nowym balansem klas. W sieci mało jest już takich serwerów, a jeżeli są to są oblegane przez graczy co by na pewno pomogło w rozwoju sieci. 
    • Przez AreS DD2
      Ostatnio chyba jest krucho z serwerami, opłatami etc.
      Może by tak znieść darmowe admina, vipa i rezerwację slota dla kandydatów na adminów na serwerze dd2? 
      Wtedy jakiś przychód by się już pojawił, można zawsze troszkę podnieść ceny usług na innych serwerach, gdyż wszystkie dostępne bajery są za psie grosze.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...