Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

PANORAMIX

CO SIĘ DZIEJE Z SERWEREM???????

Polecane posty

O co chodzi właśnie black napisał mi że zostałem zdegradowany i nie mam już admina . Nawet nie podał przyczyny na serwerze się odprawiają cuda niewidy. Black siedzi na serwerze od rana i nie wiem o co biega nic nie odpisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o zobacz a ja potem musiałem dawać każdemu UB. a każdy myślał że się włamano na konto Black'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób to jest możliwe? Przecież o tej godzinie kiedy ktoś dawał te bany nie miałem nawet włączonego komputera.

Edytowane przez PANORAMIX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś generował na non steamie sid panoramixa.

Już nie ma takiej możliwości.

Temat został zamkknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez karoll witek
      Witam mam sprawe , poniewaz jest grac ktory podszywa sie pod moj nick , jego ip to 178.219.129.240:27005 bardzo prosze nie pomylic jego ip z moim zebym to nie ja dostal bana , z gory dziekuje 
    • Przez Rafav63
      Imię: Rafał Nick: aRaN Wiek: 18 Staż w Counter-Strike: 5 lat Byłeś/aś już administratorem serwera?: Jestem nawet teraz u was :D Znajomość AMXX (Zgodnie z naszą skalą): 2/3 coś takigo Link do konta STEAM, na którym grasz: Nie mam steama, ale skoro wiecie że mam u was admina i macie moje zaufanie to Posiadasz działający mikrofon?: Niestety nie :P Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Wiecie po co. Nie cierpię osób które mają wszelkiego rodzaju wspomagacze i też tych którzy łamią regulamin przekleństwami, obrazą itp. Myślę że się przydam bo adminów na western jest w sumie dwóch z czego jeden ma miesięczną przerwę, a ja mam u was admina, radze sobie i siedzę jakąś godzinę, max dwie, a czasu mam więcej więc raczej mógłbym to ze sobą pogodzić, a tym bardziej że serwer mi się spodobał a to że aimerzy grają po miesiącu dalej to nie skomentuję. Proszę o dobre rozpatrzenie podania i nie życzę sobie komentarzy typu "Nie widziałem ciebie wgl na serwerze" a to z powodu że siedzę albo rano albo wieczorem. Myślę że się przydam, ponieważ stanowisko administratora na serwerze mam opanowane.
    • Przez aaa
      Witam. Nadszedł ten moment aby się rozstać z Cs-staraszkola i z wami ... będzie mi brakować was  ale muszę powiedzieć już dość ... H@ ma wszystko i wszystkich głęboko gdzieś ... serwery nie ogarnięte upadają ... graczy ubywa ... No ale jak H@ ciągle gra w GO to nie moja już w tym baśka ..... Więc mówię ... Żegnajcie :((((( oczywiście jak serw będzie ogarnięty (DD2) to będe wpadał do was !   Pozdrawiam: 
      WhaT's up - byłaś dla mnie miła, te nasze rozmowy ... no i jesteś fajną dziewczyną !  
      This is It - jesteś spoko botkiem  i git ziomek ! 
      Break.TM - byłeś spoko i jesteś  
      Kaczmar - i tak jesteś lamą jak dla mnie  
      hellomyfriends - dobrze się karało cie  
      Powodzenia all ! Z poważaniem aaa  
    • Przez In4maTor
      Nick oskarżonego:BLACKDEAD Nick oskarżyciela:JA Powód skargi:niżej Dowody:niema opiekunów Czego oczekujesz:dodania opiekunów na serweryBlackDead mam pytanie czemu nie zrobisz rekrutacji na 2 opiekunów bo co z tego że ludzie piszą propozycje czy nawet podania o admina chodzi mi np; o Trance jak ty i tak to masz w du*** moja propozycja leży już miesiąc i co i gu*** dlatego apeluje zrób opiekunów serwerów bo dlatego że ty to masz gdzież to właśnie ludzi z serwera tracisz, nie doszyć że serwer sam z siebie upada to ty jeszcze masz to w czterech literach ! 
    • Przez Rafav63
      Jest problem z codem ponieważ co wejdzie 2 graczy serwer laguje się po 10 sekundach można na niego wrócić lecz znowu wszystko jest zresetowane chodzi o lvl, rank itp.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...