Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam. Mam dwa problemy u was na serwerze:
1. Teraz jest napisane ZBANOWANY: sprawdź swoją konsolę.
2. Często mnie wyrzuca i pisze time out - mimo że nie stoje w miejscu, nie kampie, nie siedze na respie, a gram ze 20minut... time out trwa ok. 30 minut i moge z powrotem grać...

Nick: Hazard
Pomorze ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8x19ca.jpg

 

 

Więc masz takie coś.

_CL.

Gracz wchodzi na aktywnym banie cały czas.

Edytowane przez sQn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej nigdy nie miałem nicku HAZARD ani biohazard... Zawsze gram na Hazard? i w 2014 na waszym serwie na pewno nie grałem... Dodatkowo ja nie mam zmiennego IP.
To co mam wstawić żeby było OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomorze ktoś?

 

 

Pomorze – kraina historyczna na terenie Polski i Niemiec, u ujścia Reknicy, Odry i Wisły do Morza Bałtyckiego. Nazwa regionu (kasz./pom. Pòmòrskô, Pòmòrzé, łac. Pomerania,niem./szw. Pommern) wywodzi się od geograficznego położenia regionu ,"kraina leżąca nad morzem czyli blisko morza" lub "ziemia «sięgająca» aż po morze".  [źródło: wikipedia]

 

Pomoże – forma podstawowa: pomoc / formy pochodne: pomogą, pomogę, pomoże, pomożecie, pomożemy, pomożesz[więcej odmian na http://www.sjp.pl]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

time out to ja też mam a co do banów to wchodzisz na Aktywnym :) taki nick jak Hazard miał robione ssy sprawdź czy ich nie masz ale jak dla mnie lecisz w kulki :) 

aha i jeszcze Demolka nie pisz zbędnych komentarzy bo twój wpis w niczym nie pomógł i nie jest napisane że wpisy muszą być poprawnie napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

demolka, nie czepiaj się go.. każdy piszę jak może. Nie ma żadnych wymagań żeby pisać "poprawnie", i nie pisz w temacie jak nie masz nic do powiedzenia.

 

Pozdrawiam.

Ty wniosłaś dużo do tematu.Nie jesteś moderatorem żeby ostrzegać użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

  • Podobna zawartość

    • Przez BlaQ517
      Prosimy o oddanie głosu na nasze serwery:
      Only de_dust2 PaintBall PD Mod Call of Duty Mod  
      Każdą pomoc zostanie nagrodzona punktem reputacji, wystarczy napisać "Gotowe".
      Głosy można oddawać co 24h.
       
    • Przez Satis
      Cześć, jak wiecie lub nie tworzymy serwer minecraft. Serwer w 80% jest skonczony zostały małe drobiazgi takie jak tabela, mapa, czy pare pluginów. Szukamy testerów, oraz osób które ogarniaja skrypty,pluginy. Niech zgłaszają się tutaj, a my wybierzemy potencjalne osoby.. //Za Pozwoleniem.
    • Przez raffszcz
      Witam wszystkich,
      To będzie krótkie zaproszenie o charakterze charytatywnym.  Zakładam, że nikt się nie obrazi – choć to być może temat odrobinę na marginesie problematyki tego forum.
      Chodzi o to, że fundacja Training Projects, w której pracuję zaprasza każdego zainteresowanego do jesiennej akcji „HRowcy Dzieciom”.  Jeżeli w ramach działań społecznych w swojej firmie wspierasz domy dziecka – możesz w ramach podziękowania wygrać bezpłatne szkolenia dla swojej firmy.  Cały program w 100% sponsoruje nasza fundacja.  Tutaj dane o programie i rekrutacji : http://www.szkolenia-integracyjne.pl/HRdzieciom
      W przeszłości szkolenia otrzymały m.in. Mostostal Zabrze, SKC HAAS, Conbelts.  Fajne było to, że przesyłano bardzo rożne dokonania na rzecz dzieci: od napraw placów zabaw przez kursy języków obcych po treningi sportowe. Nie jedynie dotacje na konto domu dziecka. 
      Jeżeli zainteresowany kandydat nie zdąży brać udział w konkursie w obecnej edycji projektu, zachęcamy do udziału w następnych. Rekrutacja odbywa się każdej jesieni.  
      Pozdrawiam,
      Rafal
      PS. Mam nadzieję, że nikt tego wpisu nie potraktuje jako nachalnej reklamy – chodzi o niekomercyjne szkolenia dla wolontariuszy i działaczy społecznych.
    • Przez Kaja
      Wzór Prośby o UnBanTeam:
      Imię: Kaja
      Nick:Kaja
       Wiek:17 skonczone
       Byłeś już w UnBan Team?: tak 
      Ile czasu możesz poświęcić na dawanie UB użytkownikom: 3-4h
      Kilka zdań o sobie:lubię dawać UB gracza i dodawać pluginy i oczywiście grać w cs'a 
      Posty nadrobie i staz
      Wymagania:
       
      - Minimum 16 lat,

      - Doświadczenie,

      - Minimum 100 postów na forum,

      - Staż w sieci minimum miesiąc,

      - Brak ostrzeżeń na swoim koncie,

      - Brak konfliktów z użytkownikami forum.

      - Wysoka aktywność na forum.

      Obowiązki:- Obowiązek należytego weryfikowania odwołań od banów na podstawie regulaminu serwera.

      - Obowiązek pobrania/sprawdzenia każdego z dołączonych zrzutów ekranu/demek przez odwołującego.

      - Obowiązek upominania użytkowników nie stosujących się do "wzoru odwołania od bana" (jeśli podanie w przeciągu 12h od pojawiania się na forum nie będzie zgodne z wzorem należy je zamknąć i przenieść do kosza).

      - Obowiązek moderowania postów niezgodnych z regulaminem w dziale poświęconym odwołaniom od bana.

      - UnBan Team ma obowiązek godnego reprezentowania sieci.
      - Obowiązek oceniania skarg graczy.

      - Dawanie Unbana lub Bana przez ocene dem/SS-ów.

      - Członek grupy UB Team musi, odwiedzać kilkakrotnie dziennie Forum, 
      w celu sprawdzenia prośby o odbanowanie oraz skarg na graczy.

      - Każde odwołanie od Bana musi być rozpatrzone w ciągu 24h od 
       
      momentu pojawienia się tematu na forum (zgodnego ze wzorem).

      - Każda skarga na gracza musi być rozpatrzona w przeciągu 48h od 
      momentu pojawienia się tematu na forum.

      - Członkowie grupy UB Team pomagają w ocenianiu winy/niewinności, 
       
      skargi na adminia serwera. Decyzję o każe / ułaskawieniu podejmuje 
       
      H@ lub Właściciel serwera.
       
    • Przez ADRIAN99
      ADRIAN
      STEAM_2 : 0 : 340152012
      ip: 185.24.198.34
      kiedy zbanowany: 04.04.2015r. 11:07
      powód bana: podszywka
       
       
        [AMXBans] ===============================================  [AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.  [AMXBans] Zbanowany Nick : pro  [AMXBans] Powod : ' podszywka '  [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Cs-StaraSzkola.pl  [AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_2 : 0 : 340152012 '  [AMXBans] Twoje IP : ' 185.24.198.34 '  [AMXBans] ========================================     a ja wtedy nie gralem nawet
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...