Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

BachuTHC

Więcej ADM wieczorem

Polecane posty

Powód jest prosty dużo cheaterów po 22 .. I nikt ich nie Banuje.. ? A ci co graja normalnie spadają w Rankingu PROSZĘ ŻEBY COŚ Z TYM ZROBIĆ.. :) Z góry DZIĘKUJE.. I nie da się GRAC....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Nr.KoKos
      Imię: Mateusz
      Nick:Mr.KoKos
      Wiek: 19
      Staż w Counter Strike: Tak około 6/7 lat, ale były przerwy oczywiście.
      Byłeś już administratorem serwera?: Tak
      Znajomość amxx (Zgodnie z naszą skalą): 3


      Posiadasz działający mikrofon?: tak
      Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Ponieważ adminów na serwerze nie ma zbyt dużo w porównaniu do liczby graczy w godzinach popołudniowych, a każdy wie, że nie ciągle siedzi jakiś admin bo ma swoje prywatne sprawy itp. Tak więc przez czas, który nie ma żadnego admina ludzie naginają regulamin. A ja sądzę, że mógłbym to zmienić jeśli tylko byłbym na serwerze w tym czasie, co gracze by to robili.
    • Przez Gumowy
      Imię: Piotr
      Nick: Gumow[y]
      Wiek: 15
      Staż w Counter Strike: 5 lat 
      Byłeś już administratorem serwera?: Pewnie 
      Znajomość amxx (Zgodnie z naszą skalą): 3
      Link do profilu STEAM: Nie posiadam.
      Posiadasz działający mikrofon?: Tak ( wejście komputera zepsute )
      Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Wszyscy wasi admini mają powyżej 17 lat,  od godz 15 do 17 praktycznie nie ma żadnego admina , Nawet  w późniejszych godzinach  . Mam dobre doświadczenie jako admin iż na wszystkich serwerach jakich grałem byłęm adminem , Przydałby się taki mały glut jak ja Co by utrzymywał porządek na serwie . Mało aktywny na forum , to wiem  
       
       
       Pozdro . ! 
       
       
    • Przez Sn1CkY
      W związku z występującymi w chwili obecnej
      niskimi stanami krwi, zwracamy się z gorącą prośbą
      do Mieszkańców Warszawy i woj. mazowieckiego
      o JEJ oddawanie.

      Więcej informacji (kiedy nie można oddawać, jak wygląda przebieg takiego pobrania itp) tutaj--> KLIK 
      Krew jest potrzebna wszędzie i zawsze. Niczym się nie zarazisz, bo każdy dostaje swój fabrycznie zapakowany sprzęt. Przy okazji zrobią Ci darmowe badania, jeżeli będzie coś nie tak - dostaniesz informację do domu. Zwracają pieniądze za bilety, dają zaświadczenia do pracy/uczelni i torbę czekolad :-)
      PS.Wujcio Seba zbliża się wielkimi krokami do 1l !
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...