Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

  • Podobna zawartość

    • Przez MastHer
      Drodzy koledzy i koleżanki przyszedł czas na mnie. Odchodzę iż nie mam kiedy zajmować się sprawami forum iż od wakacji zaczynam chodzić do roboty iż zbieram na moto. Proszę o zabranie mi rang .
      Pozdrawiam 
      Majstera 
      Daruś 
      Werka 
      Blaku - zacznij w końcu odpisywać
      Kisseł 
      KaKuŚ
      PimP
      DEADP00L
       
      I całą ekipę CS-SS
      Może wrócę po wakacjach jak serwerownia dalej będzie stała.
      Jeszcze raz 3majcie się
      Pozdro MastHer
    • Przez MastHer
      Imię: Paweł
      Nick: MastHer
      Wiek: 16
      Doświadczenie: Tak mam.
      Miałeś moderatora na innym forum?: Tak nawet na tej serwerowni.
      Dlaczego chcesz zostać moderatorem (minimum 3 zdania): Jestem adminem serwera PB od 7 mies i co do mojej pracy nie ma zarzutów . Chcę pomóc pilnować porządku na forum i słownictwa. Chcę też zamykać nieodwiedzane tematy i dawać warny za złe zachowanie.
      Co zrobisz jeżeli Twojego przełożonego nie będzie, a ktoś będzie miał problem?: Oczywiście że pomogę.
      Lubisz pomagać użytkownikom?: Zależy czy użytkownik chce mojej pomocy. Ale lubię.
      Kontakt (gg, FB, SKYPE, Steam): Steam: MastHer GG: już nie używam ale jeśli trzeba to mam w profilu.
      Kilka słów o sobie: Mam na imię Paweł interesuje się grafiką od kilku miesięcy . Interesuje sie również sportem grałem przez 3.5 roku w piłkę ręczną potem miałem rok przerwy teraz znowu zacząłem trenować ten fantastyczny sport. Gram czasami w CS 1.6 ale częściej w GO.
      10 reklam Forum(obowiązkowe):
      Zrobię reklamy jak Kod do reklam zostanie naprawiony. Nie mogę tego kodu na wiele stron wrzucić.
       
       
       
       
      Co Do mojej degradacji. Nie zostałem zdegradowany za popełnienie błędu ale za spadek aktywności z wielu powodów.
    • Przez t0siek
      Imię: Łukasz
      Wiek: 16, za 3 dni 17
      Program którego używam: Adobe PS6
      Staż: Na forum od ok. 1 roku z przerwą a z grafiką to już z 6 miesięcy z dłuuugimi przerwami.
      Pokaz umiejętności: http://cs-staraszkola.pl/topic/10131-wystawa-frotka/
      Dlaczego Ty?: Jestem aktywną osobą, chętna do współpracy. Znacie mnie ludzie, więc nie muszę pisać dlaczego MUA :3
      Czas który możesz poświęcić Użytkownikom Forum na Projekty Graficzne: Nie powiem ile bo to pewnie nie będzie prawda więc powiem że więcej niż 1h bo zajmuje się tworzeniem serwera na nasz ą starą sql i muszę się pierw zapytać czarnego czy przyjmie
    • Przez κυвɑ.
      Nick oskarżonego: Acynox i MastHer
      Nick oskarżyciela: Kuba.
      Powód skargi: Nieustanne pogawędki na say:@@
      Dowody:



      Czego oczekujesz: Upomnienia/Pouczenia/Przypomnienia do czego służy ta forma komunikacji.
    • Przez Cpuneek
      Twój nick w grze: Cpunek Nick oskarżonego admina/gracza: MastHer IP oskarżonej osoby: Admin Steam ID oskarżonej osoby: Admin Data, godzina, mapa zdarzenia: przed sekundą Opis Sytuacji: niewiadomo czemu dał mi bana z opisem "rk" Dowody: sprawdzice w amx bansi O co prosisz: O kare dla admina ponieważ nie ogarnia sytuacji i zajmuje sie tylko gra jak jest na serwie. z tego co mi wiadomo skrot "rk" oznacza Resp kill a wiadomo ze tu go nie mozna zrobic na tym serwie. Pozatym gralem sobie pieknie mialem staty 23:6 a tu ni stad ni zowad taki ban AMXBans] =============================================== [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina MastHer. [AMXBans] Pozostalo ci 6 minut i 10 sekund bana. [AMXBans] Zbanowany Nick : Cpunek [AMXBans] Powod : ' RK ' [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Cs-StaraSzkola.pl [AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 20801655 ' [AMXBans] Twoje IP : ' 213.199.253.206 '
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...