Jump to content
--:--
Cs-StaraSzkola.pl
sss mnie!
Strona w trakcie budowy
Sign in to follow this  
Acynox

Restet ranku i LVL?

Recommended Posts

Jak dla mnie może być ale niedawno był reset. Najwyższy lvl na serwie to chyba jakoś ~180 więc jeszcze nie ma nikt blisko 300. 

A jeśli chodzi o wprowadzenie nowych funkcji po resecie to proponowałbym jeszcze zastąpienie klasy Partyzant i Rusher, bo nikt tych klas raczej nie używa.

A jeśli chodzi o wprowadzenie nowych funkcji po resecie to proponowałbym jeszcze zastąpienie klasy Partyzant i Rusher, bo nikt tych klas raczej nie używa.

Nie ma klasy partyzant na serwerze.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By bas233
      Aktualny mod : CodMod
      Ilość slotów : 20
      Link do GT:  http://www.gametracker.com/server_info/37.187.172.215:27023/
      Lokalizacja serwera : Polska
      Hosting : SerwerHost
      Kontakt z Opiekunem Serwera: Steam Eniu#NoBiceps
      Jak długo posiadasz serwer: 5 dni
      Dlaczego chcesz dołączyć : Ponieważ stworzyłem swój serwer cod mod włożyłem w niego b.dużo pracy i teraz poszukuję sieci . 
    • By Kraton
      Witam.Mam problem ponieważ zresetowało mi lvl miałem komandosa ok. 80lvl lub więcej .Proszę o pomoc.
    • By Pain69
      Witam serdecznie

Chciałbym zgłosić taki mały problem, mianowicie chodzi o to że straciłem wszystkie lvl na trzech postaciach tj. Lekki Snajper - 11lvl, Taktyk wojenny - 101lvl i Elitarny Strzelec - 15lvl. Napomne za mój nick to Pain.
      Grałem w piatek i sobote (20-21.03.) i wszystko było wporządku, a loguje sie w niedziele (22.03) i juz nie mam tych lvl, z poczatku myslałem ze był reset lvl ale nie było, wiec moje takie zapytanie co sie z moimi lvl stało?? Napomne że monety zostały i pozycja w rankigu tez zostało taka jak była, tylko te lvl zagineły. Proszę o sprawdzenie co się stało, z góry dziękuje z powazanie i ukłonami Pain
    • By Squnik
      pomocy  wbijam sobie na serwer a tu patrze przeniosły mi lvl do innej postaci która niechce grać ! jak to naprawić
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...