Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

J0ceR

Serwer

Polecane posty

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez BlaQ517
      Prosimy o oddanie głosu na wszystkie serwery 
      PaintBall PD Mod Western Mod Call of Duty Mod Only de_dust2 CS:GO Only Dust II CS:GO Only FFA  
      Głosować można co 24h.
       
    • Przez Satis
      Cześć, wspomniałem dzisiaj na czacie o serwerze minecraft który posiadam. BlaQ517 zaproponował abym dołączył. Ja z miłą chęciąć napiscie co wy o tym sądzicie? przyciągnie graczy? Jeżeli ktoś gra to niech da swoją opinie tryb to: Hardcore!  Opinie na dole.
    • Przez BlaQ517
      Włączenie GOTV
       
      Aby włączyć GOTV należy dopisać do lini startowej
      +tv_enable 1 lub do pliku konfiguracyjnego
      tv_enable "1" Konfiguracja GOTV
       
      Konfigurację warto dodać do osobnego pliku konfiguracyjnego np. gotv.cfg, aby został wczytany należy dodać do lini startowej
      +exec gotv.cfg Mój gotv.cfg
      tv_enable "1" // 1 - GOTV włączone, 0 - GOTV wyłączone tv_name "Cs-StaraSzkola.pl [GOTV]" // Nazwa GOTV tv_title "Cs-StaraSzkola.pl [GOTV]" // Tytuł GOTV tv_password "" // Hasło wymagane do połączenia się z serwerem GOTV tv_autorecord "1" // Autoamtyczne nagrywanie tv_debug "0" // Debugowanie tv_maxclients "16" // Maksymalna ilość klientów tv_maxrate "64000" // Maksymalna ilość bajtów na sekundę wysłaną do klienta echo "[Cs-StaraSzkola.pl] gotv.cfg wczytane" Tak skonfigurowane GOTV będzie automatycznie nagrywać dema (w katalogu csgo).
    • Przez Tajczyk
      Kupie serwer jb lub dd2 lub cod lub go mod lub surf
    • Przez Tozert
      Witam,
      W związku z ponownym uruchomieniem OnlyDD2 jako jego fan zmuszony jestem zgłosić kilka rzeczy, które powinny zostać poprawione/ zmienione:
       
      1. Po zaplantowaniu paki nie ma typowego napisu "Paka wybuchnie za X sekund" blisko środka ekranu, który obecny był przez upadkiem serwera.
      2. Roundsoundy nie grają. Nie wiem, czy jest to celowe, więc na wszelki wypadek napiszę.
      3. Tt może zaplantować pakę na B mimo, że nie ma 5 ct
       
      Pozdrawiam z nadzieją, że te błędy zostaną naprawione.
       
      PS. Będę edytował ten temat jeżeli któreś z błędów zostaną naprawione lub pojawią się nowe. ( Tak więc proszę mi go nie zamykać)
       
       
       
      Edit1
      Wiem, że czas wyświetlony jest na zegarze, jednak odliczanie zwykło być podane właśnie w formie napisu, bardzo ułatwiało grę. 
       
      Dziękuje za już naprawione błędy.
       
       
       
      Edit2
       
      4. Jeżeli tt jest afk i ma pakę to zostaje z nią do końca rundy. Z tego co pamiętam jeżeli tt z paką był zbyt długo afk to automatycznie wyrzucał on pakę.
       
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...