Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

pro

Zwrocenie lvl

Polecane posty

Mi tak samo zresetował się poziom. Jak tylko uda mi się złapać Blacka to zapytam go czy robił reset czy było przeciążenie i wszystkim skasowało poziom bo patrząc po statystykach to chyba wszystkim wykasowało. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez bas233
      Aktualny mod : CodMod
      Ilość slotów : 20
      Link do GT:  http://www.gametracker.com/server_info/37.187.172.215:27023/
      Lokalizacja serwera : Polska
      Hosting : SerwerHost
      Kontakt z Opiekunem Serwera: Steam Eniu#NoBiceps
      Jak długo posiadasz serwer: 5 dni
      Dlaczego chcesz dołączyć : Ponieważ stworzyłem swój serwer cod mod włożyłem w niego b.dużo pracy i teraz poszukuję sieci . 
    • Przez Kraton
      Witam.Mam problem ponieważ zresetowało mi lvl miałem komandosa ok. 80lvl lub więcej .Proszę o pomoc.
    • Przez Pain69
      Witam serdecznie
       
      Chciałbym zgłosić taki mały problem, mianowicie chodzi o to że straciłem wszystkie lvl na trzech postaciach tj. Lekki Snajper - 11lvl, Taktyk wojenny - 101lvl i Elitarny Strzelec - 15lvl. Napomne za mój nick to Pain.
      Grałem w piatek i sobote (20-21.03.) i wszystko było wporządku, a loguje sie w niedziele (22.03) i juz nie mam tych lvl, z poczatku myslałem ze był reset lvl ale nie było, wiec moje takie zapytanie co sie z moimi lvl stało?? Napomne że monety zostały i pozycja w rankigu tez zostało taka jak była, tylko te lvl zagineły. Proszę o sprawdzenie co się stało, z góry dziękuje z powazanie i ukłonami Pain
    • Przez Squnik
      pomocy  wbijam sobie na serwer a tu patrze przeniosły mi lvl do innej postaci która niechce grać ! jak to naprawić
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...