Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

BlaQ517

Nowy wygląd miny. Podoba się?

Polecane posty

Bardzo fajna ale czemu tak bardzo widzialna ?? Czy mi się tylko wydaje?

Na 1 i 3 screenie mam perk przekleństwo sapera i widzę minę całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ajjj.

Ale kłamiecie xd

 

2/10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ps.Może być xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Yaudso
      perk co umozliwia skakanie w powietrzu ( tak jak to ma klasa elitarny strzelec) moze nie 2 razy ale np raz
    • Przez karoll witek
      Witam mam sprawe , poniewaz jest grac ktory podszywa sie pod moj nick , jego ip to 178.219.129.240:27005 bardzo prosze nie pomylic jego ip z moim zebym to nie ja dostal bana , z gory dziekuje 
    • Przez Rafav63
      Imię: Rafał Nick: aRaN Wiek: 18 Staż w Counter-Strike: 5 lat Byłeś/aś już administratorem serwera?: Jestem nawet teraz u was :D Znajomość AMXX (Zgodnie z naszą skalą): 2/3 coś takigo Link do konta STEAM, na którym grasz: Nie mam steama, ale skoro wiecie że mam u was admina i macie moje zaufanie to Posiadasz działający mikrofon?: Niestety nie :P Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Wiecie po co. Nie cierpię osób które mają wszelkiego rodzaju wspomagacze i też tych którzy łamią regulamin przekleństwami, obrazą itp. Myślę że się przydam bo adminów na western jest w sumie dwóch z czego jeden ma miesięczną przerwę, a ja mam u was admina, radze sobie i siedzę jakąś godzinę, max dwie, a czasu mam więcej więc raczej mógłbym to ze sobą pogodzić, a tym bardziej że serwer mi się spodobał a to że aimerzy grają po miesiącu dalej to nie skomentuję. Proszę o dobre rozpatrzenie podania i nie życzę sobie komentarzy typu "Nie widziałem ciebie wgl na serwerze" a to z powodu że siedzę albo rano albo wieczorem. Myślę że się przydam, ponieważ stanowisko administratora na serwerze mam opanowane.
    • Przez Rafav63
      Tak jak w tytule.
      Model oparty na M9 Bayonet.
       
      Link:  http://www1.zippyshare.com/v/qb7voWyU/file.html
       
      Jeśli jest źle wprowadzę poprawki.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...