Jump to content
--:--
Cs-StaraSzkola.pl
sss mnie!
Strona w trakcie budowy
Sign in to follow this  
ChwialekK

Potrzeba adminów !!!

Recommended Posts

Guest

To ile jest adminów i kto jest nim reguluje tylko PimP i Black sam nie możesz nakłaniać do składania podania chyba że dostałeś wyraźną prośbę od któregoś z nich.

NP Acynox, dostał admina, dałem mu na tak, bo myślałem że będzie grał częściej - a tu klops. Szczerze może 2 razy go na serwerze widziałem.

Jeszcze nie mam admina więc co ci zrobię a mam na PB i CoD a tam też są cziterzy ^^ Jak dostane to sobie podzielę sobotnią grę (12h) po 4 godzinki na serwer:)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By ProBeMeSkill
      Potrzeba  by ktos   wbijal na serw  czasami z adminow  nie muwie ze non stop  siedziec  ale czasami wbic   bo co chwile jakies dzieci w chodza  dzis  chyba  z 3  dzieciakow  naraz  latalo na wh   i aim ..  masakra ...  potrzeba  jakiegos  nadzoru  troche    dziekuje  za  wysluchanie mojej uwagi  
    • By ZyWiecki
      Z tego co widzę mała jest aktywność adminów na DD2 rano i koło południa. Albo jak siedzą to 3 na raz a potem żadnego. Aktualnie jest 18 graczy w tym 4 do zbanowania. Grać się nie da a Wy mówicie że mało godzin na serwerze? To pozdro.. Powodzenia..
    • By Trance
      Witam. Jak wiecie jest robiony Serwer Cs source. Potrzebuje 2 adminów. Serwer będzie dd2 lub ffa. Proszę pisać podania pod postem.

Imię:
      Dlaczego akurat ty?:
      Steam :
      Ile możesz poświęcić czasu na serwer?:

Zapraszam. Podania składamy do Jutra czyli 29 maja 2015r. Godzina 10.
    • By Rexl
      [you] Witaj   jeśli szukasz ciekawych wrażeń oraz niezapomnianych wspomnień zapraszam na REKLAMA

xxx

NIE REKLAMUJ! DOWIDZENIA ;*
    • By Sn1CkY
      W związku z występującymi w chwili obecnej
      niskimi stanami krwi, zwracamy się z gorącą prośbą
      do Mieszkańców Warszawy i woj. mazowieckiego
      o JEJ oddawanie.

Więcej informacji (kiedy nie można oddawać, jak wygląda przebieg takiego pobrania itp) tutaj--> KLIK 
      Krew jest potrzebna wszędzie i zawsze. Niczym się nie zarazisz, bo każdy dostaje swój fabrycznie zapakowany sprzęt. Przy okazji zrobią Ci darmowe badania, jeżeli będzie coś nie tak - dostaniesz informację do domu. Zwracają pieniądze za bilety, dają zaświadczenia do pracy/uczelni i torbę czekolad :-)
      PS.Wujcio Seba zbliża się wielkimi krokami do 1l !
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...