Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Scofi

Wracam po przerwie.

Polecane posty

Siemano z tej strony blaaq wracam po przerwie. Wielu ludzi powinno mnie pamiętać z PaintBalla. Ci którzy mnie nie znają to mam na imię Mateusz mam 15 lat , uczęszczam do 3 gimnazjum lubię słuchać muzyki, grać w piłkę nożna. Interesuję się motoryzacja oraz dziewczynami <3 W wolnym czasie lubię się spotykać ze znajomymi. To by było na tyle pozdrawiam blaaq.

Na serwerze będe grał pod nickiem EmZiaK lub blaaq.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DarkKnight
      Cześć ! Mam na imię Rafał i mam 14 lat. Pochodzę z okolic Krakowa. Moje zainteresowania to min. Komputery, gry, piłka ręczna i muzyka. Jak na moje "14" lat w świecie serwerów Counter Strike, czy to CS:GO czy CS:1.6 mam dużo doświadczenia. Byłem kilkukrotnie adminem a nawet właścicielem sieci. Posiadam steama tylko z CS:GO (ponad 1k godzin) Ale w 1.6 na NonSteamie mam duuuużo więcej. Wiele ludzi z którymi się żegnałem (Na sieciach oczywiście) miło mnie wspominali, byłem jak to mówili (Perfekto Adminem) Myśle że dużo czasu spędzę z wami mimo tego że forum jest troszeczkę zaniedbane. No to jeszcze raz Elo. 
    • Przez MastHer
      Część witam wszystkich po 2 miesięcznej przerwie. Wracam na "stare śmieci " ale tak patrzę patrze i stwierdzam że tu nie ma do czego wracać bo serwery są prawie puste.  Ale postanowiłem zostać na forum. Może chociaż na forum będzie trochę ludu. 
      Witam  wszystkich. 
    • Przez AreS DD2
      Witajcie.
      Chciałbym oznajmić administracji, iż wracam do gry / adminowania na serwerach po tygodniowej przerwie (poświęciłem się w tamtym tygodniu nauce)
       
      AreS
    • Przez iMafish
      Witam, chciałbym do was wrócić i zaczynam grę na cod modzie pod nickiem "Teeylow" Niektórzy mnie pamiętają niektórzy nie Ale zawsze możemy się poznać. Zakupiłem mikro, więc można wkońcu pogadać Więc witam po przerwie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...