Jump to content
--:--
Cs-StaraSzkola.pl
sss mnie!
Strona w trakcie budowy
Sign in to follow this  
DarkBlack

Reklama na początek proste info od DarkBlack'a

Recommended Posts

W dzisiejszych czasach nie nagrywa się filmików bez dźwięku. Fajna inicjatywa ale wykonanie słabe. Brak głosu, a jak już robisz bez głosu to jakaś delikatna muzyczka powinna być w tle. Moim zdaniem 3/10.

Zauważ , że napisałem proste info na początek w tytule :) Podkreślając , że zamierzam to kontynuować :) A raczej opis klas i perków nie będzie bez głosu więc spokojnie :)

Lepszy byłby gameplay.

Też bym mógł coś wstawić jakiś gameplay bo mam do tego warunki tylko nie wiem jak ma to wyglądać. Może ktoś mi coś podpowie, pomoże to też coś zareklamuje na Yt :)

Co do samego filmiku trochę słaby, przydała by się jakaś muzyka w tle, 6/10. Powodzenia w dalszych projektach.

Jeszcze raz napiszę ... TO JEST POCZĄTEK , PODAŁEM POCZĄTKOWE INFORMACJE . Dopiero potem będą efekty dźwiękowe itd . A co do xTea chcesz nagrywać ? Możemy coś zdziałać . Ja interesuje się informatyką mogę zrobić jakiś program , Ty nagrasz itd ja poprzerabiam i wiesz.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By kurna
      Reklama 
    • By Zdybkowy-koksu
      *** reklama
    • By Kaczmarnh
      zainteresuje się ktoś tym dd2 bo nawet pewnie reklamy nie ma wykupionej więc niech  ktoś kto jest za to odpowiedzialny  zepnie poślady i to zrobi tak jak i z resetem ile można czekać !!!!!
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...