Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

AreS DD2

Rezygnacja z rang

Polecane posty

Witajcie...

Wiem, że co dopiero niedawno wróciłem... aczkolwiek nie potrafię znaleźć czasu którego kiedyś miałem multum na granie, ogarnianie forum i tak dalej. Szkoła, dom, obowiązki domowe, nauka, playarena, znajomi... nie mam po prostu czasu dodatkowo na bycie adminem... 

Myślę że jak w miarę ogarnę oceny (zdobędę kilka znakomitych stopni, z chęcią do was wrócę... bo właśnie u was jest wspaniale :))

 

Dziękuje za te wszystkie miesiące wspólnej gry

 

Szczególne propsy dla:

 

 

Pimpa

BlackDeada

Kata

Little Boya

Mastera Murzynka :*

Omertygang

Wczuty

Sqn ty kafelku <3

Ziemniaka (Pyreczka <3)

Oxedana

i całą resztę graczy z którymi miałem okazję pograć. Z cała ekipą admów dd2/WM, moderatorów i władz wyższych.

Jeżeli kogoś pominąłem to przepraszam najmocniej.

 

 

 

Jeszcze raz wielkie dzięki !

Do zobaczenia wkrótce !

Papatki :(

Edytowane przez AreS-FREE-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3maj się ja mam to samo a jeszcze dziewczyna dupę truję że nie chcę z nią iść nawet do kina ^.^.

 

Mordko <3 Czekam na powrót myślę że za jakiś krótki czas jak coś to kontakt pw i myślę sobotnie granie. PIS JOŁ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez KarQ
      Cześć,
      Jak pewnie zauważyliście (lub nie) od jakiegoś czasu funkcjonuje u nas system rang opartych na rankingu CS:GO.
      Jeżeli jesteście ciekawi jaką rangę posiadacie to wystarczy udać się do swojego profilu. Poniżej przedstawiam tabelę przedstawiającą za ile zawartości (postów) można uzyskać daną rangę (takie progi postowe )*
       


       
       
      Pozdrawiam
      * - Administracja zastrzega sobie prawo do ewentualnych zmian związanych z progami.
    • Przez EmIl:)
      Witam!
      Chciałbtm wprowadzić rangi na serwerze Paintball. Np.: Nowicjusz, bywalec, doświadczony itd.. myślę, że to byłby dobry pomysł dla serwera.
      No chyba, że rangi już są.. Ale to tylko Propozycja.
    • Przez ChwialekK
      Witam, z góry mówię że nie wiedziałem gdzie to napisać. Dostałem VAC, nie wiem nawet za co, w życiu WH nie odpaliłem. Chciałbym podziękować za grę szczególnie [w sumie tylko na dd2] :
      Oxedan
      sQn
      Kaczmar
      Lajk
      Exotic [polecam granie z nim mixa ]

      Możecie mnie wywalić z DD2 jako admina, nowego konta raczej kupować nie będę. Jeśli ktoś chce ze mną pograć zapraszam na CS:GO

      Mogę was odwiedzić boty na ns jak będzie mi się chciało pobrać
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...