Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

AreS DD2

Powrót po przerwie

Polecane posty

Witajcie.

Chciałbym oznajmić administracji, iż wracam do gry / adminowania na serwerach po tygodniowej przerwie (poświęciłem się w tamtym tygodniu nauce)

 

AreS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez WDSTT
      Czesc, wiele osob moze mnie juz nie znac, Jestem 'starym' bywalcem/moderatorem dd2/moderatorem forum/ubt tej siecii Postanowilem ze powroce, ale tylko na forum. Bo sama gra jaka jest cs juz mi sie przejadla jakis czas temu, no chyba ze jakos mi sie odwidzi Dla osob ktore mnie nie znaja; Mateusz/17 lat/mieszkam w niemczech od juz niedlugo 4 lat. Witam wszystkich, pozdrawiam stare dobre mordeczki ktore ostatnio rownez i wrocily, slyszalem ze ma byc reaktywacja wiec mam nadzieje ze tak bedzie pozdrawiam @AreS DD2 @19Majster@GotuŚ @BlaQ517 innych ktorzy byli tutaj w  2k13/14
    • Przez Galareta :v
      Witam chciałem ogłosić, że powracam na starąszkołę i będę często zaglądał na serwer.
    • Przez Break.
      Więc tak na wstępie powiem iż kiedyś byłem aktywnym użytkownikiem forum jak i aktywnym graczem na serwerach , lecz sprawy nieco się pokomplikowały i musiałem opuścić forum jak i serwery . Co nie którzy zapewne mnie jeszcze pamiętają ( mam taką nadzieję )hehe ale no nic trzeba się przedstawić nowym którzy mnie nie znają , a więc tak mam na imię Szymon lat 23 (rocznikowo) .
      Pochodzę z Śląska , dokładniej z Zabrza interesuję się grafiką , komputerami oraz gotowaniem .
      Swój wolny czas poświęcam swej wybrance życia , ale czasami też w gierki np Hooligansgame.com . Myślę nad powrotem do Cs dlatego postanowiłem odwiedzić stare poczciwe forum cs-staraszkola.pl i zobaczyć co tutaj się wyrabia . 
      No to myślę że to wystarczy pozdrawiam starych jak i nowych wyjadaczy )
       
    • Przez ChwialekK
      Imię:Marcin
      Nick:★ ChwiałeK. 
      Wiek:16
      Byłeś już w UnBan Team?:Tak, byłem tutaj i nie było żadnych zażaleń
      Ile czasu możesz poświęcić na dawanie UB użytkownikom:1-3h
      Kilka zdań o sobie:Jestem Marcin, mam 16 lat. Byłem tutaj w UBT, ale zrezygnowałem dobrowolnie, bo czasu nie miałem na odbanowywanie wtedy. Teraz już nie mam takich obowiązków jak wtedy i mogę odbanowywać ludzi, bo i tak siedzę bardzo dużo na forum. Nie będę się rozpisywał, bo nie ma to sensu.
    • Przez Last
      Imię: Jakub
      Nick: Last
      Wiek: 16,5
      Byłeś już w UnBan Team?: Tak
      Ile czasu możesz poświęcić na dawanie UB użytkownikom: Bardzo dużo. Na forum zaglądam bardzo często.
      Kilka zdań o sobie: Mam na imię Jakub, mam 16 lat. Chodzę do szkoły technicznej o kierunku Informatyk. Interesuje się infotmatyką oraz tenisem ziemnym Chcę powrócić na to stanowisko ponieważ chciałbym nadal pomagać użytkownikom. Wcześniej bardzo dobrze sobie radziłem jako UnBanTeam. Straciłem tą rangę przez głupotę i dziecinne zachowanie. Przemyślałem to i mam nadzieję że dacie mi jeszcze jedną szansę
      Pozdrawiam przychLast
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...